Будівництво Каркасно Панельного Будинки

Будівництво
В НОВИЙ РІК В НОВИЙ ДІМ!  
Замовте будівництво каркасно-панельного будинку в компанії «Eco-City» і зустріньте Новий Рік в новому будинку.Будинок по каркасно-панельній технології із застосуванням СІП буде готовий вже через 3 місяці під ключ з моменту звернення до нас!  
Ми надамо на вибір один з типових проектів, в які можна внести невеликі зміни в частині планування кімнат і приміщень, або спроектируем Вам будинок індивідуально абсолютно безкоштовно.
Стати мешканцем власного нового будинку до Нового Року - реально! А компанія «Eco-City» Вам в цьому допоможе.Заходьте на сайт - і залишайте заявку на будівництво будинку, або можете нам зателефонувати - (812) 932-36-40, або ж відвідати наш офіс: мСанкт-Петербург, вул. Київська, б. 14.

Возможно вам понравится

2. Будівництво дому за
2. Будівництво дому за
Будівництво каркасно
Будівництво каркасно
каркасно-панельні SIP будинки
каркасно-панельні SIP будинки
Каркасно-панельное
Каркасно-панельное

Міняємо прописку з розумом - вибираємо квартиру в псковських новобудовах.Продовження & Nbsp; & mdash; & nbsp; Центр ділової інформації Псковської області
Так що, ніяких шаблонів панельного житла. .. Житловий будинок на вул. Михайлівська, 1 складно не помітити, його розміри, висотність і багатосекційність роблять його досить значним спорудою.Не дивно, що цей каркасно-монолітний колос здавався поступово, чергами.