Ціни на газобетонні блоки

Компанія «FVF Груп» надає клієнтам комплексний сервіс, що включає професійні консультації, розрахунок матеріалів і розробка 3D-моделі фасаду будинку з вибраними матеріалами. Ми доставляємо будівельні матеріали до об'єкта і забезпечуємо гарантію. Матеріали з асортименту компанії «FVF Груп» сертифіковані і успішно експлуатуються в Росії.
Технічні характеристики газобетонних блоків

У компанії «FVF Груп» Ви можете купити газобетонні блоки в асортименті або, як їх ще називають, газосиликатні (можливі також варіанти газобетон, пінобетон, стінові, газоблоки, піноблоки, газобетон, газосилікат).
ціни на газобетонні блоки

Ви можете купити газобетон у Києві по самій вигідній вартості на сьогоднішній день.


Унаслідок високої якості і особливих властивостей, стінні блоки з газобетону стали незамінним матеріалом при будівництві будівель. У будівництві їх використовують як матеріал для зведення стін. Газоблоки мають більш низьку щільність в порівнянні з цеглою. Тому більш низька щільність дає меншу теплопровідність, що є дуже важливим фактором при виборі матеріалу для стін будинків в холодному кліматі. В ході технологічного процесу при виготовленні в речовині піноблоків утворюються порожнечі, тому їх щільність знижується. Цей факт робить можливим виготовлення газобетонних блоків великих розмірів в порівнянні з цеглою. Процес кладки газобетону стає зручніше.