​Домашня електростанція - незалежність в користуванні електроенергією

Давно минули ті часи, коли на звичайну лампочку дивилися з подивом. Сьогодні багато приватних будинків харчуються електроенергією від своєї власної станції. Це дозволяє забезпечити незалежність від централізованої подачі електрики.

Наука, бизнес и инновации - название последнего круглого столпа проведенного домом инноваций, посетив наш ресурс Вы сможете узнать множество полезноцй информации относительно данного мероприятия.

Якщо прийнято рішення про придбання автономної електростанції (хороший асортимент ось тут), то необхідно звернути увагу на наступні аспекти. По-перше, визначте, яку функцію виконуватиме обладнання: основного джерела електрики або резервного. До того ж слід враховувати особливості використання, наприклад, постійне або тимчасове проживання в житло. Залежно від даних параметрів вибирається модель електростанції і її потужність. Таким чином, потужність - це основний фактор, який впливає на вибір обладнання.

Генератор вибирається з урахуванням загальної потужності техніки, яка буде функціонувати в будинку. При цьому потрібно враховувати, що різне устаткування буде мати різну робочу потужність. Якщо виникли сумніви при розрахунку потужності, тоді рекомендується придбати електростанцію, здатну витримати максимальне навантаження. Зверніть увагу, що часто виробники вказують потужність агрегату в вольт-амперах. Тому потрібно уточнити дані показники в кіловатах.

Купівля електростанції ставить ряд важливих питань, одним з яких є монтаж обладнання. Сучасні прилади виробляються з таким розрахунком, щоб ними міг користуватися кожен. До того ж виробники додають до своєї продукції детальну інструкцію користування. Але, якщо мова йде про монтаж обладнання, то слід довіритися фахівцеві. На підставі потреб клієнта він встановлює електростанцію, проводить її тестовий запуск і навчає власника основним правилам експлуатації.

Найчастіше люди роблять покупку, виходячи з дешевизни устаткування. Це може привести до великих витрат на сервісне обслуговування. Тому при установці потрібно уточнити у фахівця питання про правильність вибору потужності електростанції. До того ж у нього можна з'ясувати проблему кращого розташування обладнання. Звичайно, це питання слід вирішити вже при проектуванні будинку, але мало хто звертає увагу на даний аспект. Електростанцію можна розташувати в підвальному або окремому господарському приміщенні. Іноді, її встановлюють на відкритій місцевості ділянки. У такому випадку потрібно облаштувати фундамент для захисту грунту від вібрації. При монтажі обладнання в приміщенні зверніть увагу, щоб його висота була вище 2,5 м. До того ж обов'язковим є оснащення кімнати системою вентиляції.