Кімната для двох підлітків

При виборі дизайну дитячої - найголовніше прислухатися до дітей, показати їм кілька фото із зображенням інтер'єру дитячих і слідувати їхнім побажанням. Але як бути, якщо ви живете в хрущовці?

В настоящее время, чтобы без особого труда произвести качественный ремонт квартиры или построить дом своей мечты многие обращаются в специальные строительные компании. И правильно делают, потому что лучший харьков ремонт квартир и другие строительные работы произведут только опытные и квалифицированные специалисты.

Варіанти для оформлення дитячої

Дитяча в хрущовці володіє власними особливостями, й перш за все те, що зазвичай дана кімната дуже мала, всього лише 7 - 8 кв м, і часто вузька. А в поєднанні з низькою стелею кімната для підлітків в хрущовці більше нагадує комору, ніж дитячу. З цієї причини багато господарів опускають руки, дивлячись на неї.

Перш за все, слід вивчити кілька фото із зображенням дизайну інтер'єру кімнат для підлітків в хрущовці, особливо, якщо кімната призначена для різностатевих дітей. Далі слід обміркувати колірне рішення кімнати.

Природно те, що  багато хто бажає бачити в кімнаті яскраві тони й веселі фарби, але в дитячій кімнаті для підлітків в хрущовці подібні відтінки доречні лише для аксесуарів і незначних елементів. Для загального фону варто вибрати світлий відтінок, так як. світлі тони максимально розширюють приміщення.

Трансформери для дитячої

Без трансформуюючих предметів меблювання в хрущовці не обійтися, особливо, якщо мова йде про кімнату для двох підлітків. Прекрасним варіантом для такої дитячої буде висувне ліжко (виглядає як одне ліжко, з якого висувається друге) або двох'ярусне.

Меблі для робочої зони найкраще виконати на замовлення, попередньо переглянувши фото в каталозі. Бажано віддати перевагу довгому робочому столу, за яким зможуть вміститися обидва підлітка. Стіл слід поставити перед вікном, також необхідно прикупити і 2 стільці. У вільної стіни можна розмістити шафу для зберігання речей підлітків.

Шафу також бажано зробити на замовлення. Вона повина бути з двома дверцятами, найкраще дзеркальними, для того, щоб у кожного з підлітків було власне місце для речей.

У кімнаті для підлітків не можна обійтися без різних полиць і стелажів під книги, а у випадку з двома дівчатками або різностатевими підлітками, косметики й прикрас.

Загалом, нездійсненних завдань в питанні дизайну інтер'єру квартири не існує. Головне грамотно, відповідально підійти до поставленого завдання, ознайомитися з декількома фото, подивитися дизайн кімнати вживу, наприклад, у знайомих, і додати від себе які-небудь деталі для оригінальності приміщення.