Каркасні Будинки для Дачі

каркасные щитовые дома под ключБагато клієнтів не хочуть зв'язуватися з будівництвом брусових будинків із за проблем з усадкою, і їх дорожнечею, Так само Не хочуть зв'язуватися з будинками з піноблоків або цегли із за їх вогкості і ще більшої вартості.Тоді залишається один варіант. Вони дуже прості у виготовленні, будуються відразу під ключ і практично відразу пості закінчення будівництва можна в'їжджати і жити.

 

Стандартне каркасне будівництво.

 

На відміну від старих каркасних будинків економ класу, в сучасних щитових будинках кожна деталь повністю продумана, виправлені всі старі помилки.Загалом велосипед винаходити не треба. З урахуванням останніх технологій і нових матеріалом, можна будувати надійні, довговічні і дуже теплі будинки.

 

Поправка за цінами на щитові будинки для дач.

 

Нашу стандартну комплектацію можна міняти, що то прибирати або доповнювати.

 

Клієнти часто доповнюють - промазку всього каркаса засобами від гниття.Міняють вуличну обробку на імітацію бруса або панелі під камінь.

 

каркасный дом в полтора этажаКомплектація каркасно щитових будинків.

 

Підстава - В два рівня з масивного бруса 150х100 мм. Запиливается в чверть.

 

Лаги - два рівня лаг, перший рівень з бруса 150х100 мм.врізається в перший рівень підстави на ребро. Другий рівень лаг з бруса 150х40 мм. врізається в другий рівень підстави.Товщина лаг 300мм.

 

Додатково можна замовити фарбування підстави і лаг захисним засобом.

 

Підлоги - Чернової підлогу з обрізної дошки 22х100 мм. За чорновим полам укладається рулонний утеплювач товщиною 100 мм.з пароізоляцією Ізоспан. Чистові підлоги застеляються статевим шпунтом камерної сушки, товщиною 38мм.У кожній кімнаті, підлоги врізаються окремо.

Возможно вам понравится

Каркасний будинок. Піч частина3
Каркасний будинок. Піч частина3
Каркасний будинок - складання
Каркасний будинок - складання

Що відбувається з курсом гривні? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Інфобуд
Крім того, деякі банки NACA запропонувати когось клієнтів pogašat 'Валюта Кредити на спеціальних (l'gotnym) курсів - Tak zaâvil Банк "Фінанси та Кредит" 4 вересня я запропонував хто Позичальник-fizlicam Погасите Кредити на курс 11

"Золоті" трамваї Іжевська & Nbsp; & mdash; & NBSP; FLB.ru
В TAKOJ Plays запитом oskandalennyj березня Своїми rabotnikami, vyšedšimi mitingovat 'необхідні для zarplaty до резиденцій глав Удмуртія, gedirektor Андрій Батов operiruet formulirovkami необхідності необхідності комфорту для пасажирів.Придбані .. mеriya Харків.