Каркасний Будинок Vs Газобетон

Екологічність
     
'); $ ("Яшар-авто-ініціалізації.") Append ($ (сценарій)) .; //$("span.b-share").html("Рассказать друзям: "+ $ (" проміжок.b-share "). html);}); // - & gt;  

Розкажи друзям:

 

Отже, фактор перший - тимчасовою.
Дерево. Будинки з бруса, оціліндр-ванного на верстаті або оструганную вручну колоди потребують солідному технологічному відрізку часу (близько 1 року), щоб деревина висохла і відбулася так звана «усадка» будинку.Тільки після цього можна приступати до його подальшої обробки. В іншому випадку гарантувати якість можна.
Газобетон. У разі будівництва будинків з газобетону немає необхідності робити такі тимчасові паузи.Практично відразу після зведення будинку можна починати пристрій інженерних комунікацій і внутрішній обробці.А такі, наприклад, справи, як обробка зовнішньої поверхні фасадних стін, можуть бути відкладені  
на наступний період. Єдиним обов'язковою умовою є організація безперервної вентиляції внутрішніх приміщень (краще природною) при проведенні загальнобудівельних та оздоблювальних робіт.При цьому абсолютно реально, почавши будівництво фундаменту в травні, закінчити внутрішню обробку до зими.
Треба зауважити, що ці терміни і без того найбільш мінімальні (порівняно з іншими видами будівництв) завдяки налагодженої технології та застосовуваним удосконаленням зведені деякими компаніями до мінімуму.Так, наприклад, будинок площею 350 - 400 м2 фірма ТОВ «Петростройсервіс» зводить за два місяці.
По швидкості зведення з газобетонними будинками можуть змагатися тільки каркасні будинки, проте термін їх служби складає всього близько 50 років, що набагато нижче, ніж у газобетонних.Це перевірено критерієм практики - вперше газобетон в житловому будівництві був використаний в Швеції в 20-х роках минулого сторіччя.Удома ці й понині надійно служать своїм господарям.  
Фактор, так сказати, погодно-темпе-ратурний...  
Дерево. Зведення будинку з колод, бруса або каркасних ніколи не залежало від пори року і температури на вулиці (природно за наявності фундаменту).Більш того, укладку вінців зрубу навіть рекомендується ...

 

Возможно вам понравится

Каркасні будинки Ставрополь
Каркасні будинки Ставрополь
Будинок 6х6, проект & quot; Малинівка & quot;
Будинок 6х6, проект & quot; Малинівка & quot;
Каркасний будинок з мансардою відео
Каркасний будинок з мансардою відео
зруб будинку 6х6 з мансардою
зруб будинку 6х6 з мансардою

У Києві дівчина зробила патріотичне СЕЛФІ на «сталінці із зіркою» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Центр žurnalistskih rassledovanij
Будинок № 25, вулиця Хрещатик, знаходиться в Которе кіно Дружби (відкритого 16 лютого 1956) був побудований в 1954 році за проектом архітектора Анатолія Добровольського.Цей будинок, що знаходиться на рельєфі, вирішене на основі конструктивної каркасної схеми, без несучої..

Квартири поки дорожчати не будуть & Nbsp; & mdash; & nbsp; РБК Україна
Ні для кого не секрет, що товари та послуги на ринках України безпосередньо або побічно залежать від курсу долара.Це ж стосується і ..