​Оббивка вхідних дверей дермантином

Деякі полохливі власники вхідних дверей зі зниженими декоративними властивостями, вважають, що оббивка дверей таким матеріалом як дермантин, це сюжет як мінімум блокбастера, як максимум - епізод з області наукової фантастики. Розвінчаємо сьогодні цей міф!

І так. Щоб ваші двері утеплити, або звукоизолировать, треба розуміти, що краще використовувати якийсь м'який і пористий матеріал. Таким матеріалом може служити дермантин або шкірозамінник.

Треба сказати, що сучасна промисловість випускає достатню кількість гарного штучного матеріалу, який можна використовувати для оббивки дверного полотна.

Красивые эротичные фото Вы можете посмотреть на сайте https://boombo.net в свободном доступе.

Нові технології перебувають на такому рівні, що штучний матеріал, такий як дермантин, нічим не поступатиметься натуральному, як за своїми естетичними властивостями, так і по зносостійким характеристикам.

Сучасний дермантин матеріал абсолютно нетоксичний. Використовувати його в оббивці дверей можна як зовні, так і зсередини приміщення.

Цей матеріал не шкідливий для людини, а технологічність його така, що мікропори, якими дермантин поцяткований, дозволяють цьому матеріалу "дихати". Крім того, це матеріал досить декоративний, з різними видами тиснення і сяйва, що імітує натуральну шкіру.

Поліуретанова основа дермантина робить цей матеріал дуже підходящим для оббивки дверного полотна.

Отже, для того щоб оббити дерматином двері, необхідно запастися:

- ватою і поролоном;

- власне дермантином;

- декоративними цвяхами для оббивки меблів і молотком.

Тепер можна приступати.

Знімаємо дверне полотно з петель і демонтуємо ручку і фурнітуру, яка буде заважати проводити роботи.

Дермантин, який призначений для фінішної обробки дверей потрібно розкроїти у відповідність з габаритними розмірами самого дверного полотна. Залишити потрібно по п'ятнадцять сантиметрів на припуски (підкоміри).

Дермантин, потрібно укласти уздовж одного ребра двері таким чином, щоб його зворотний бік була повернута назовні, а кромка прикривала двері на один - два сантиметри.

При оббивці і натягуванні дермантина, його необхідно прибити по краю дверного полотна спочатку звичайними цвяхами, з кроком приблизно п'ять сантиметрів. Під дермантин можна покласти ізолюючий матеріал, якщо в цьому є технічна необхідність.

Наступним кроком в процесі оббивки, буде натягування дермантина по ширині двері, і прибивання його декоративними цвяхами з боку петель.

Тепер, варто затягнути Комкова деталь на торець дверного полотна і прибити її звичайними цвяхами, капелюшки яких можна "дзеньковать".

Дотримуючись всі вище перераховані вказівки, треба оббити верхню і нижню сторони двері і встановити щільно загорнені борту, діаметром не більше двох сантиметрів, прибити які потрібно декоративними - оббивними цвяхами.

Навіть якщо ви не захочете робити облагороджування двері самостійно, ціна на оббивку дверей дермантином не така висока. І можна довірити цю роботу професіоналам.

Якщо в процесі оббивки ви забрудните сам дермантин, не хвилюйтеся особливо. Цей матеріал легко чиститься. Мокрі і жирні плями прибираються всмоктує рушником, інші прибираються вологою мильною губкою.