Обшивка Каркасного Будинки Цсп

Сравнительная таблица эксплуатационных характеристик древесно-плитных материалов Коли справа доходить до зовнішнього вибору обшивки каркасного будинку, то часто виникає питання: «Який тип плит найбільш підходить для цієї мети?».Уточнимо відразу - мова піде про деревно-плитних матеріалах, як найбільш сучасних і технологічних матеріалах для індивідуального житлового будівництва.

 

Основними конструктивними та оздоблювальними деревно-плитними матеріалами на сьогоднішній день є:

 

- МДФ (від англ.МДФ - Середній ДВП Щільність) - drevesnovoloknistaâ щільність плити СЕРЕДНЬОЇ;

 

- DSP - дерева і stružečnaâ пластина;

 

- Fanera;

 

- OSP (OSB - Oriented Strand Board) - orientirovanno-stružečnaâ пластина;

 

Общий вид плит ЦСП и ОСП (OSB) - CSP - цементно-stružečnaâ пластини.

 

Порівняти ékspluatacionnyh характеристики дерев і плитних матеріалів

 

По dannym sravnitel'noj таблиці дерев і плитних матеріалів можна зробити vyvod CTO кращий рейтинг HAVE OSB дошка і CSP.

 

Плити ЦСП і ОСП (OSB)

 

У цих матеріалів близькі технічні характеристики і загальний ціновий рівень.Але, для застосування в якості зовнішньої обшивки каркаса (в якості основи фасаду), плити ЦСП знаходяться поза конкуренцією.

 

Области применения ЦСП в индивидуальном жилищном строительстве Розглянемо властивості CSP більш.

 

До položitel'nym ​​характеристики CSP, в зазначеній таблиці, необхідно додати їх značitel'nuû požarnuû і ékologičeskuû Безпека, vysokuû vlago-, morozo- і biostojkost '.До негативних властивостей ЦСП можна віднести їх велику вагу і слабкість на злам тонких плит (товщиною менш 10 мм), що вимагає підвищеної обережності при кантівці і кріпленні плит.

 

Комплекс зазначених властивостей плит ЦСП обумовлює їх високу універсальність, що дозволяє використовувати ЦСП практично у всіх частинах і конструкціях будівлі, де потрібна плитний конструктивний і обробний матеріал.

 

Області застосування ЦСП в індивідуальному житловому будівництві

 

Отже, відповідь на питання: «Який плитний матеріал краще для зовнішньої обшивки каркасного будинку?», Після наведених даних, стає очевидним - це ЦСП - цементно-стружкові плити.

 

Схема установки плит ЦСП в зовнішньої каркасної стіні

В фасадних системах плити ЦСП товщиною 12 - 16 мм відмінно справляються, як з конструктивними (силовими) функціями, надаючи високу міцність і жорсткість каркасу будинку, так і з роллю готового підстави для зовнішньої фінішної обробки.Рівна цементна поверхню ЦСП прекрасно тримає зовнішній оздоблювальний шар практично з будь-якого матеріалу: фасадної фарби, декоративно-захисної штукатурки або плиткового облицювання (керамічної плитки, штучного каменю і т.п.).

Возможно вам понравится

Монтаж каркасного будинку
Монтаж каркасного будинку
Каркасний будинок монтаж Оренбург
Каркасний будинок монтаж Оренбург
будівництво каркасних будинків
будівництво каркасних будинків
монтаж каркасних будинків
монтаж каркасних будинків

«АК БАРС Девелопмент» представив в дії програму модернізації Казанського ДСК & Nbsp; & mdash; & NBSP; Татар-інформ (підписка)
В peresčete в trehsekcionnye 17-поверхового будинку рослин pozvolit побудована майже 2,5 тисячі квартир в бога, ПЕМ дешеві Плани realizovyvaâ industrial'nogo будівництво по bystromu КОНСТРУКТОР Спеціальність The великих масштабах... «Об'єкти із збірного залізобетону з сучасною архітектурою будуть затребувані..