Обшивка Каркасного Будинки Панелями

обшивка каркасного дома досками  

Покриття каркаса будинку doskami з дерева

 

Перед проведенням Покриття будинок каркаса зовні обов'язково Zanats podgotovitel'nymi rabotami.

 

В першу чергу, потрібно підготувати вагонку з максимальною допустимою вологістю в межах 10-15%.

 

При більшій вологості після установки панелей почнеться усушка деревини, яка призведе до деформації, зміщення дощок і утворення численних щілин.

 

Проводити обшивку каркасного будинку рекомендується в кінці літа або початку осені - в цей час дія сонячного світла не таке інтенсивне, як в червні або липні.Таким чином, закуповувати дерев'яні дошки необхідно за кілька місяців до проведення робіт, орієнтовно - в травні-червні.Це необхідно для достатньої усушки деревини, яка триває не менше шести-восьми тижнів.

 

крепление доски к фасадуПісля усушки і підготовки матеріалів можна приступати до обшивки.Роботи проводяться знизу вверх. Друга панель розташовується пазом вгору, в той час як шип прямує вниз, для закріплення зі стартовою дошкою.

 

Укладання дощок повинна проводитися строго горизонтально - для перевірки положення потрібно застосовувати будівельний рівень.

 

Друга дошка і наступні за нею закріплюються таким чином: шип вставляється в паз, після чого по верхній дошці наноситься кілька ударів киянкою для фіксації.Удари повинні наноситься акуратно, щоб стінки пазів чи не деформувались.По краях панелі, на відстані 10 мм, дошка повинна закріплюватися двома цвяхами.

 

покрытие панелей олифойВся панель повинна закріплюватися цвяхами по довжині, при цьому величина кроку повинна бути 500 мм.

 

Після того, як каркасний будинок буде обшитий дерев'яними панелями, по зовнішніх кутах у вертикальному напрямку необхідно закріпити по дві дошки, внахлест один одному.Таким же способом встановлюються і лиштви на віконні та дверні прорізи.

 

поведінка забезпечить відкритий Покриття додому каркаса може як горизонтально, тaк і вертикальний напрямок.

 

обшивка каркасного дома Після установки дерев'яних панелей можна приступати до фарбування.Перед цим необхідно підготувати поверхню стін, щоб надалі вони не були шорсткими або нерівними. Для цього використовується шліфувальна машинка з встановленим абразивом 25-120 розміру. Як варіант, може використовуватися абразив з показником 40.

 

Якщо буде проводитися фарбування олійною фарбою, то перед її нанесенням потрібно покрити дерев'яні панелі двома шарами оліфи.Тільки після цього можна проводити фарбування поверхні за допомогою валика, пульверизатора або широкої кисті.

Возможно вам понравится

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОГО ДОМА
БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОГО ДОМА
Каркасно-панельні будинки за
Каркасно-панельні будинки за
Проект дачний будиночок з осб
Проект дачний будиночок з осб
Розрахунок побудови будинку, Обшивка
Розрахунок побудови будинку, Обшивка

«АК БАРС Девелопмент» представив в дії програму модернізації Казанського ДСК & Nbsp; & mdash; & NBSP; Татар-інформ (підписка)
В peresčete в trehsekcionnye 17-поверхового будинку рослин pozvolit побудована майже 2,5 тисячі квартир в бога, ПЕМ дешеві Плани realizovyvaâ industrial'nogo будівництво по bystromu КОНСТРУКТОР Спеціальність The великих масштабах... «Об'єкти із збірного залізобетону з сучасною архітектурою будуть затребувані..