Обшивка Каркасного Будинки Усередині

   
<Таблиця кордон = "0" CELLSPACING = "0" cellpadding = "0">  
 

Архітектурне бюро, доробка інтернетних проектів

   

З урахуванням досвіду будівництва і життя в моїх каркасних будинках, а також прийдешнього впровадження соціальних норм на електрику, в сезоні 2014 я трохи допрацював конструкцію моїх каркасних будинків.

 

Основні проблеми каркасних будинків з позиції власника:

 

- термін служби утеплювача.Є ймовірність, що минвату доведеться замінити років через 30. Хоча є саморобні каркасні будинки, побудовані в СРСР 50-60 рр.минулого століття з підручних матеріалів, і нормально стоять дотепер.

 

- низька теплоємність будинку. Якщо з нього взимку випустити тепле повітря (наприклад, відкривши двері, або розбивши вікно), то будинок остигає ДУЖЕ швидко.

 

- складна технологія виготовлення. Такий будинок є по суті, високотехнологічним будівельним виробом, і сильно чутливий навіть до невеликих помилок при складанні.А до великих - і поготів. Можна сказати, що це якийсь аналог дуже технологичного автомобіля "Порше Кайен" (або як мінімум - сучасної Ауді) порівняно з кондовим і дуже простим "Тойота Прадо" в найпростіших комплектації, який в даному випадку уособлює правильний кам'яний будинок з одношаровими зовнішніми стінами.

 

Каркасная стена 2014 - порівняно низька "капітальність", щодо кам'яного.Вартість продажу каркасного будинку в середньому відчутно нижче кам'яного тій же конфігурації.

 

- можливі проблеми при кріпленні важких речей на стіни і ненавмисні прориви пароізоляції.Якщо будинок стійкий до таких порушень парозоляціі - це добре, якщо ні - погано.

 

1. Утеплювач

На моє глибоке переконання, зараз найкращий утеплювач для каркасного будинку - ековата.Хоча без мінеральної вати або екструдованого пінополістиролу обійтися не вдається - я їх застосовую в тих місцях де можливе намокання або гарантовано задути ековату проблематично (під вікнами, в маленьких пазухах між дошками каркаса, і т.д.) У багатьох є побоювання, що у ековати неминуча усадка. Ось так тестували це властивість німці.Результат - у наявності і коментарів не потребує. У моїх каркасних будинкам опір теплопередачі стін - не менше, ніж 4, 6, і часто досягає 5, 96.(Наша офіційна норма - 3, 2). Стеля і скати даху - і того більше.Фундамент - не гірше. З таким утепленням вимоги до системи опалення різко знижуються, і можна цілком обійтися без магістрального газу.А з урахуванням того, що всі побутові прилади виділяють тепло в будинок і його теж опалюють, схема "електрику + камін" виходить цілком комфортною.А застосування пеллетного котла або скрапленого газу дає дуже комфортне опалення.(При розумному використанні вентиляції - це окрема тема!). У моїх думках "версії 2014 року" буде мініміум 25 см утеплювача в стінах і опір теплопередачі - не менше 5, 95.При таких стінах виділення в кімнаті тепла людиною і парою лампочок розжарювання стає відчутним при опаленні кожного приміщення.

2 Обшивка каркаса зсередини

     

Возможно вам понравится

каркасний будинок 4 частина
каркасний будинок 4 частина
Дачного будиночка фото відео і
Дачного будиночка фото відео і

Недорогі щитові будинки від ТОВ «Технологія» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
На підставі ŝitovyh будинків складають каркас і ukreplâûŝaâ Покриття.