Обшивка Каркасного Будинки Відео

фото отделка дома сайдингом На ринку пропонують пластиковий вініловий, фіброцементний і металевий сайдинг.Використовуючи їх можна імітувати будь-який матеріал: дерево, камінь, штукатурку і надати будинку незвичайний ошатний вид.При хорошому догляді сайдинг хорошої якості прослужить більше 40 років.

 

Фіброцементний сайдинг широко використовує при будівництві каркасних будинків в США і Канаді.Оброблені ним будинку виглядають багате. Фіброцемент - це суміш цементу, целюлози і фібри (сполучного).

 

В Росії пропозицій фіброцементних сайдингу небагато, хоча він надає набагато більше можливостей в обробці.Ціна на нього вище в порівнянні з пластиковим сайдингом, що також дещо стримує його поширення.

 

фото отделка дома цсп Як установки технології зовнішнього оздоблення каркасного будинку пластиковим, фіброцементними або металевим сайдингом не відрізняється.До сайдингу додається детальна інструкція, дотримуючись якої будь-яка людина може встановити його самостійно.

 

E оздоблення фасаду панелями

 
   
 1. на скелі з ustanovlennoj vetrozaŝitoj montiruût вертикальний дерев'яний obrešetku брусками 40h50 мм з кроком 60 см.Решетування з металевих профілів теж підійде;
 2.  
 3. Обрешітку обробляють вогнебіозахисні складом і встановлюють на неї смуги сайдинга, слідуючи додається до нього;
 4.  
 5. Спочатку закріплюють внизу стартову смугу, яку виставляють горизонтально за рівнем, потім встановлюють кути, елементи з'єднання та торцеві.
 6.  
 7. Кріплять смуги сайдинга, вставляючи їх в елементи, що прикривають торці і в стиках профілі, рухаючись знизу вгору;
 8.  
 9. Полотна цвяхами або саморізами прикріплюють до решетування в отвори подовженої форми у верхніх частинах панелей.Капелюшки цвяхів (або саморізів) не повинні жорстко притискати полотно, щоб воно могло рухатися при тепловому розширенні і не деформувалося.Оформлення вікон, дверей, кутів будинку, карнизних звисів виробляють із використанням добірних елементів, які продаються разом з сайдингом.
 10.  

Возможно вам понравится

каркасний будинок 4 частина
каркасний будинок 4 частина
Дачного будиночка фото відео і
Дачного будиночка фото відео і

Недорогі щитові будинки від ТОВ «Технологія» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
На підставі ŝitovyh будинків складають каркас і ukreplâûŝaâ Покриття.