Обшивка Каркасного Будинки Зовні

отделка каркасного дома

Криби, Крабі, бомжі!

 

і вашого будинку prevraŝaetsâ ... ні ... не в елегантних шортах, середньовічного замку в камені, або в russkuû izbušku, або в sredizemnomorskoe жартів.Ні, це не фокуси, це можливості сучасних оздоблювальних матеріалів.
Щоб зрозуміти, у що ж ми хочемо перетворити наш будинок, розглянемо основні оздоблювальні матеріали, використовувані зараз найбільш часто.

 

Сайдинг.  
Само слово «сайдинг» бере свій початок в англійській мові (в перекладі з англійської «зовнішня облицювання»).За зовнішнім виглядом сайдинг може імітувати дерев'яне покриття, кам'яну кладку або «вагонку».Як правило, сайдинг використовується при обробці фасаду будинку, разом з цим виконуючи функцію захисту будинку від різних кліматичних факторів.Сайдинг може вироблятися із сталі, дерева або пластику (ПВХ).

 

отделка каркасного дома Сайдинг складається з стінових панелей, оснащених спеціальними замками для щільного кріплення один до одного.
Для металевого сайдингу характерно гладке кольорове металеве покриття, яке захищає сталь від корозії.

 

Металевий сайдинг - це панелі з замком і крайками для кріпильних елементів.За допомогою цього виду сайдинга можна створювати секції різних кольорів і розмірів.Для додання обробці більш завершеного і гармонійного виду, можна використовувати спеціальні елементи з того ж матеріалу, що і металевий сайдинг.

 

Металлосайдинг відрізняється підвищеною термостійкістю (витримує температури від -60 до +80 С), а при наявності полімерного покриття стає ще більш надійним захистом від кліматичних впливів.Монтаж металевого сайдингу дуже зручний, так як він може здійснюватися як по горизонталі, так і по вертикалі, а головне - він не вимагає особливої ​​підготовки або спеціальних знань.Його можна монтувати як на металеву, так і на дерев'яну конструкції.Вибір кольору і фактури поверхні теж на гідному рівні.

Возможно вам понравится

БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОГО ДОМА
БУДІВНИЦТВО КАРКАСНОГО ДОМА
Каркасно-панельні будинки за
Каркасно-панельні будинки за
Проект дачний будиночок з осб
Проект дачний будиночок з осб
Розрахунок побудови будинку, Обшивка
Розрахунок побудови будинку, Обшивка

«АК БАРС Девелопмент» представив в дії програму модернізації Казанського ДСК & Nbsp; & mdash; & NBSP; Татар-інформ (підписка)
В peresčete в trehsekcionnye 17-поверхового будинку рослин pozvolit побудована майже 2,5 тисячі квартир в бога, ПЕМ дешеві Плани realizovyvaâ industrial'nogo будівництво по bystromu КОНСТРУКТОР Спеціальність The великих масштабах... «Об'єкти із збірного залізобетону з сучасною архітектурою будуть затребувані..