Обшивка Сайдингом Каркасного Будинки

обшивка сайдингом
Зруб проти каркасного будинку: плюси і мінуси  
Багато хто вважає, що каркасний будинок в усьому програє бревенчатому.Причому побудованому з будь-якого колоди - ручний рубки або оциліндрованного, висушеного в заводських печах або природної вологості.
Адепти каркасного будівництва, навпаки, говорять про безумовні переваги каркасних будинків і на підтвердження своєї позиції наводять цілу низку «недоліків» бревенчатого житла.То де ж істина?  
У лінійці дерев'яних будинків ці дві технології рознесені дуже далеко, і об'єднує їх, мабуть, лише будівельний матеріал, натуральний і людині корисний - деревина.У всьому іншому відмінності настільки сильні, що оцінка за принципом «краще-гірше» не зовсім коректна.І все ж є критерій, що дозволяє провести порівняння без побоювання бути необ'єктивним - це комфортність кінцевого виробу, то пак житлового будинку.Незважаючи на те що у кожної людини своє уявлення про комфорт, фахівці визначають комфортність житла чіткими експлуатаційними показниками.В першу чергу це теплозащіщенность. Потім температурно-вологісний режим і повітрообмін в приміщеннях.Далі параметри акустичної ізоляції, екологічної чистоти та безпеки матеріалів.Всі експлуатаційні характеристики перераховувати не будемо, однак не забудемо, що саме вони зумовлюють комфортність житла, пише журнал Заміський огляд.
За існуючими правилами, для нормальної життєдіяльності людини необхідно підтримувати в приміщеннях температуру повітря 20-22 ° С, відносну вологість 30-60%, а також повітрообмін з оптимальною швидкістю повітряних потоків 0, 15-0, 2 м / с (ГОСТ 30494-96 .Будівлі житлові і суспільні. Параметри мікроклімату в приміщеннях).Звукоізоляція повинна забезпечувати рівень шуму не вище 40 дБ (СанПіН 2.1.2.1002-00. Санітарно-епідеміологічні вимоги до житлових будівель та приміщень).
Якщо всі нормативні показники при будівництві забезпечені, значить, жити в будинку буде комфортно.І абсолютно неважливо, яким способом він побудований - традиційним або каркасним, зрештою, це справа смаку.Важливо бути впевненим, що обрана технологія дозволяє досягти високого експлуатаційного якості будинку.
Головна - Тепло

Возможно вам понравится

каркасний будинок 4 частина
каркасний будинок 4 частина
Дачного будиночка фото відео і
Дачного будиночка фото відео і

Недорогі щитові будинки від ТОВ «Технологія» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
На підставі ŝitovyh будинків складають каркас і ukreplâûŝaâ Покриття.