​Полімерні наливні підлоги для автомайстерні

Облаштування автомайстерні вимагає відповідального підходу до вибору не тільки обладнання, джерел освітлення, але і до типу підлогового покриття.

Особливості експлуатації підлоги в умовах автомайстерні

Підлогове покриття в автомайстерень має витримувати ряд негативних впливів у вигляді:

постійного знаходження автомобілів і обладнання з важкою вагою;

тертя автомобільної гуми;

можливих падінь деталей, що загрожує не тільки механічними пошкодженнями статі, а й появою іскор, що призводять до пожежонебезпечної ситуації;

проливання агресивних мастильних матеріалів, фарб, палива і т. д.

Полімерні наливні підлоги для автомайстерні

Услуги электрика Киев заказать по самой выгодной стоимоти на сегодняшний день.

Плюси вибору полімерних покриттів

Наливна поліуретановий підлогу стане оптимальним варіантом для приміщень автомайстерень завдяки своїм унікальним характеристикам.

По-перше, «рідкий лінолеум» являє собою надміцне покриття, здатне витримувати постійні навантаження.

По-друге, полімерна наливна підлога володіє підвищеною стійкістю як до різних механічних впливів, так і до абразивних і хімічних речовин.

По-третє, використовуваний матеріал відрізняється пожежостійкість і нетоксичність.

По-четверте, це покриття має відмінні якості стійкості до стирання і водонепроникності. До того ж, цілісне полотно «рідкого лінолеуму» досить легко очищається завдяки відсутності швів.

По-п'яте, полімерне покриття представлено різними варіантами: від светоотражающего глянцю до благородних відтінків матових поверхонь, здатних своєю естетичність підкреслити презентабельність інтер'єру.

Не можна також не згадати про ергономічних властивості полімерного статі, що дуже важливо для працівників автомайстерні.

Професійна установка статі

Наші фахівці готові забезпечити весь комплекс послуг по установці полімерного наливної підлоги для автомайстерні. Ми запропонуємо варіанти дизайну і типів полімерного покриття, проведемо всі необхідні підготовчі та установчі процеси. Наш досвід роботи в сфері облаштування наливних підлог для промислових приміщень стане гарантією ефективної експлуатації покриття в автомайстерні на протязі десятиліть.