​Тонкошарове поліуретанове покриття підлоги

Бетонні підлоги, поширені в різних типах приміщень: від складських і виробничих майданчиків до офісних кабінетів, холів і коридорів, вимагають додаткової обробки. Відмінним вибором може стати нанесення тонкошарового поліуретанового покриття. Такий варіант, що нагадує за технологією звичайні фарбувальні роботи, завдяки винятковим властивостям полімерних матеріалів значно підвищує стійкість бетону до різних видів навантажень.

Вы можете оформииь кредит на любую необходимую суму у компании Credit Repair Cloud и тем самым решить все свои финансовые проблемы на самых выгодных условиях.

Щоб надати бетонної підлоги естетичний зовнішній вигляд і поліпшити його експлуатаційні якості, варто віддати перевагу недорогому тонкошарових покриттів. Таке рішення, як вибрати оптимальні вирівняти поверхню, захистить підлогу від потертостей, дозволить створити гладке, міцне і зносостійке полотно статі. Процес нанесення поліуретанових матеріалів гарантує отримання цілісного і безшовного покриття, роблячи більш простою і легкою процедуру його очищення. Тонкошарове покриття також стане родзинкою лаконічного дизайну приміщень. Компанія СТЕЛС пропонує різні відтінки фарбувального матеріалу, що дозволяє створювати інтер'єри відповідно до побажань замовника.

Переваги тонкошарового наливної підлоги

До переваг фарбувальних підлогових поверхонь відносяться:

беспильность і екологічність;

міцність і зносостійкість;

легкість в догляді і простота експлуатації;

іскро- і пожежна безпека;

цілісність і бесшовность поверхні;

доступна вартість.

Процес облаштування тонкошарового поліуретанової підлоги нагадує звичайні фарбувальні роботи. Найтонші шари наносяться на відшліфований і підготовлений бетон. При цьому кількість шарів і використання різних технологій буде залежати від якості стяжки, марки бетону, температурних особливостей і т. Д. Саме тому запорукою бездоганності виконання всіх робіт стане саме професійний підхід.

Наші фахівці, які мають величезний досвід облаштування сучасних полімерних покриттів для підлоги, проведуть всі етапи - від підготовки бетону до фінішного шару, використовуючи виключно якісні матеріали, гарантуючи довговічність і зносостійкість отриманого результату.