Внутрішня Обшивка Каркасного Будинки

Тепер трохи слів про отворах
5 найпоширеніших міфів про каркасному житловому будівництві  
Ріелтори стверджують, що при виборі будівельної технології російські покупці найчастіше вже мають упередження проти каркасно-панельної технології, причому заснований не на особистому досвіді, а на усталених стереотипах.
Міф перший. Каркасні будинки гарні в теплих країнах, а російською зимою в них можна померти від холоду.
Теплові характеристики будинків, побудованих за каркасною технологією, в півтора рази вище тих величин, що вимагаються за нормам.При цьому товщина зовнішньої стіни будинку повинна бути всього 216 мм. Щоб забезпечити такі ж показники, стіни будинку з пінобетону повинні становити порядку 510 мм в товщину, з бруса - 720 мм, а з цегли - взагалі 2090 мм.
При товщині стіни 267 мм панельно-каркасні будинки відповідають кліматичним умовам північних районів Росії, де температура доходить до -50 ° С.
Міф другий. Скелет будинку НЕ Takie Krepkie, як цегла або бюстгальтер.
По навантаженнях, які здатна нести деревина, вона лише трохи поступається металу, а іноді і перевершує його.Наприклад, Льодовий палац та будинок Манежу в Москві, перекриття яких зроблені з клеєної деревини.Каркасно-панельні будинки активно будують в сейсмонеустойчівих районах, наприклад, в Японії.
Міф третій. Каркасний будинок прослужить 20-30 років.  
Каркасний будинок, побудований з якісних будматеріалів з дотриманням усіх технологій каркасного будівництва, може прослужити 50 або, як в Америці, 100 років.
Для цього необхідно, щоб будівельні компанії поставляли на ринок будинку з заводським якістю, зроблені з хорошого матеріалу, а покупці дотримувалися нехитрі правила експлуатації такого будинку.Наприклад, пам'ятали про те, що в каркасних будинках не можна робити внутрішні перепланування, зносити стіни, і допускати намокання утеплювача всередині них.
Міф четвертий. Каркасний будинок спалахне як сірник.  
Проблема пожежонебезпеки каркасних будинків давно вирішена за допомогою інноваційних технологій.Зокрема каркасні дерев'яні конструкції сьогодні просочують спеціальним вогнетривким складом.Але краще запобігти пожежі, ніж займатися його гасінням. Тому необхідно дотримуватися протипожежні заходи при будівництві.Наприклад, правильно ізолювати димоходи від дерев'яних конструкцій даху.Це може послужити причиною загоряння не тільки в каркасному, але і в кам'яному будинку.
Міф п'ятий. За каркасних технологіях будують тяп-ляп.

Возможно вам понравится

Каркасно панельні будинки: відгуки
Каркасно панельні будинки: відгуки
Каркасний будинок для постійного
Каркасний будинок для постійного

Охоронця Джорджа Ферріер супроводжують в лікарню & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ohrana.ru - Захист новини та безпеки
На знаменитих торгових вулиць Шотландії відбулося ograblenie, в svoej жорстокість і stremitel'nosti Події розвитку, napomnivšee kakoje до kinematografičeskij сюжет.Кільком покупцям вдалося сфотографувати подію на мобільні пристрої.

ЖК «Вершини» відкрив довгоочікувані продажу & Nbsp; & mdash; & NBSP; 72.ru
Вартість «odnuški" в другому будинку GP-201 sostavlâet 2190000 рублів.В першому будинку така ж коштувала 2170000 рублів. Невелике подорожчання відбулося через більш вигідного розташування ГП-201: він знаходиться на більшій відстані від шуму дороги.