​Як поміняти шпалери не переклеюючи їх

Багатьом до вподоби одноманітність в навколишньому середовищі. Таким людям швидко набридають навіть відносно нові шпалери в квартирі.

Йдучи назустріч жадобі поновлення, нинішній ринок будівельних матеріалів в своєму розпорядженні особливим видом шпалер, які можна перефарбовувати неодноразово.

Качественный кальян amy ss купить украина по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Що являє собою подібна «обгортка» для стін

Зазвичай даний тип матеріалу має об'ємну поверхню, з нанесеним тисненням або грубоволокнисту покриттям.

На ньому відсутній будь-який різнокольоровий візерунок, що надає свободу творчості власнику у виборі колірних відтінків і можливого малюнка. Володар відмінного смаку і нестандартних ідей здатний створити неповторну атмосферу особистого простору.

Шпалери під фарбування існують декількох видів:

 • паперові;
 • вінілові;
 • шпалери з склотканини;
 • бамбукові.
 • Найбільш прості у використанні скловолокнисті матеріали, на них фарба рівномірно розподіляється валиком.

  Шпалери з паперу передбачають набагато більше число варіантів фарбування. При нанесенні кольорового шару використовують валик, кисть, стандартну губку або відповідну ганчірку. В цьому випадку є можливість застосовувати шаблонну техніку для створення візерунків.

  Застосування такого матеріалу, як флізелін, дозволяє варіювати техніку фарбування. Шпалери можна пофарбувати з внутрішньої сторони до наклеювання на стіну, що додасть колірній гамі деяку приглушеність. Як варіант, іноді, фарбують самі стіни, а дочекавшись висихання, наклеюють шпалери.

  Оздоблювальне покриття з вінілу виробляють з основою з флізеліну або з паперу. Більш зручна і поширена вінілова різновид шпалер на флізеліновій підкладці.

  Які фарби потрібні

  Найбільш придатними фарбами для описуваного виду робіт вважаються речовини з водною основою. Латексні, акрилові, дисперсійні фарби володіють стійкістю кольору, забезпечують достатню циркуляцію повітря і безпечні з екологічної точки зору.

  За виробленому зовнішнього ефекту фарбувальні засоби на водній основі поділяють на матові і глянсові.

  Глянець краще підкреслить фактуру малюнка і гарантує стійкість покриття. Матова фарба з великим успіхом нівелює існуючі нерівності стін.

  Кількість можливих перефарбовувань для більшості матеріалів має розкид від 5 раз до 15.

  Перевага офарблюваних шпалер полягає в економії не тільки грошових коштів, але і дорогоцінного часу.