Зовнішня Обшивка Каркасного Будинки

Після цього ми прибиваємо

Незважаючи на те, що - не найскладніше справа, тут, як і скрізь, є кілька тонкощів.

 

У попередніх статтях ми розглянули прийоми, що дозволяють продовжити вашого, ця стаття присвячена зовнішній обшивці, її значенням і способом виконання.

 

Зовнішня обшивка - це те, що стягає ребра каркаса між собою зовні і є основою для подальшої зовнішньої обробки вашого.

 

Встановивши каркас з антисептированих дощок і бруса, ви створюєте скелет, але цей скелет недостатньо міцний, навіть якщо ви виконали всі дії по технології.

 

Тому наступний етап робіт - це стягування ребер каркаса між собою для створення жорсткої конструкції та дотримання ортогональности осей вашого будинку.Тут дуже важливо, щоб прямі кути були, дійсно, прямими, інакше навантаження будуть розподілятися не за осях каркаса, що може привести до того, що каркас з часом почне розбовтуватися і у його ребер з'явиться хід , якого бути не повинно.

 

Отже, обшивка, що забезпечує постійний зв'язок жорсткості.

 

Якщо звернутися до Зводу правил з проектування та будівництва СП 31-105-2002 "Проектування і будівництво енергоефективних одноквартирних житлових будинків с", що регламентує норми і вимоги при, в п.7.3.1 можна виявити наступне:

 

«Обшивка каркаса зовнішніх стін з боку приміщень, внутрішніх стін і перегородок з обох сторін повинна виконуватися з жорстких плитних або листових матеріалів або з пиломатеріалів.Вона забезпечує просторову жорсткість каркаса стін і служить основою для подальшої обробки або облицювання стін.У випадках, коли нормується межа вогнестійкості і клас пожежної небезпеки стін, обшивка з матеріалу з відповідними пожежно-технічними характеристиками може виконувати вогнезахисні функції.»

 

Якщо перевести на людську мову, це означає, що зовнішню обшивку каркасного будинку можна виконувати з фанери, OSB, ЦСП, ГКЛ або пиломатеріалів.

 

Якщо ви не плануєте обшивати каркасний будинок листовими матеріалами, що створюють достатню міцність, то обшивку потрібно робити по підготовленій обрешітці, що забезпечує жорсткість стін.

 

Крок елементів кріплення при зовнішній обшивці фанерою або OSB повинен бути не менше 150 мм на крайней опорі і не менш 300 мм на середній опорі каркаса.

Возможно вам понравится

Каркасно панельні будинки: відгуки
Каркасно панельні будинки: відгуки
Каркасний будинок для постійного
Каркасний будинок для постійного

Охоронця Джорджа Ферріер супроводжують в лікарню & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ohrana.ru - Захист новини та безпеки
На знаменитих торгових вулиць Шотландії відбулося ograblenie, в svoej жорстокість і stremitel'nosti Події розвитку, napomnivšee kakoje до kinematografičeskij сюжет.Кільком покупцям вдалося сфотографувати подію на мобільні пристрої.

ЖК «Вершини» відкрив довгоочікувані продажу & Nbsp; & mdash; & NBSP; 72.ru
Вартість «odnuški" в другому будинку GP-201 sostavlâet 2190000 рублів.В першому будинку така ж коштувала 2170000 рублів. Невелике подорожчання відбулося через більш вигідного розташування ГП-201: він знаходиться на більшій відстані від шуму дороги.