Автострахування ОСАГО в Санкт-Петербурзі


ОСАГО - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Оформлений поліс гарантує за законом, потерпілому при ДТП автовласник відшкодування збитку або шкоди здоров'ю.

Важливо розуміти що Ви дбаєте про свою відповідальність, а не про автомобіль.

У разі якщо Ви заподієте збиток своєю машиною, яка постраждала сторона отримає грошове відшкодування від страховика. У разі якщо поліс НЕ оформлений, за законом Ви повинні компенсувати ціну ремонту майна потерпілого в ДТП зі своєї кишені. Якщо Ви не можете погасити борг, через суд Вас притягнуть до адміністративної відповідальності.

Вы можете купить осаго по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Тарифи автострахування встановлюються законом і є єдиними по Росії. Скільки Ви заплатите залежить від коефіцієнтів: потужність двигуна, місце реєстрації, вік і стаж водіїв. Після розрахунку зв'яжіться з нами, щоб отримати максимальну знижку і безкоштовну доставку поліса. Щоб розрахувати вартість поліса обов'язкового страхування для Вашого авто перейдіть на сторінку онлайн калькулятора ОСАГО.

«Гарантія ТО»

Часто буває, що приїхав на обов'язковий Технічний огляд, Ви не можете його пройти - в ході огляду виявлено несправності, через які експлуатація Вашого автомобіля заборонена. Треба усувати поломки, а це непередбачені витрати.

Уникнути такої ситуації допоможе страховий поліс «Гарантія ТО». З цього полісу відшкодовується вартість робіт, необхідних для усунення виявлених в ході технічного огляду неполадок. Застрахувати можна легкові транспортні засоби категорії «В» віком від 1 року до 10 років. Дата першого або чергового технічного огляду ТЗ повинна потрапляти в період дії договору.