Дует з під підвіконня - усуваємо причину

Якщо Ви відчуваєте, що дме з-під підвіконня пластикового вікна, для початку слід виявити причину цього продування. Можливо, це відбувається тому, що не зовсім герметично встановлено вікно. Слід натиснути сильніше на підвіконня поруч з рамою - якщо підвіконня відходить, ремонт провести буде легко. Якщо ж ні, ремонт пластикового вікна потребують більше сил і часу, і своїми силами його не провести.

Якщо у Вас є діюча гарантія на вікно, слід негайно викликати майстра з компанії, яка встановлювала Вам вікна. Якщо термін гарантії вийшов, або та фірма пішла з ринку, Ви завжди можете викликати нашого майстра по ремонту пластикових вікон.

Качественные запчасти для бойлеров купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

заміна ручки

Починаємо з того, що відкриваємо стулку, знімаємо і прибираємо вуличний відлив. Іноді буває необхідність ще прибрати і «глухий» склопакет. Потім, уважно, оглядаємо монтажний шов із зовнішнього боку. Шов з монтажної піни повинен бути прямим і не мати розривів. Можливо, дме саме через розриви. Необхідно їх усунути. Потім натискаємо на підвіконня і вставляємо в просвіт, що щось, щоб зафіксувати його в такому положенні. Тепер почистимо від забруднення і пилу стик між рамою і підвіконням, протрём сухою ганчіркою, потім знежирювачем і пройдемося силіконовим герметиком. Далі дістаємо фіксує предмет і прибираємо утворився надлишок герметика або сухою ганчіркою, або шпателем з гуми.

Оглядаємо під підвіконням. Якщо є необхідність, заповнюємо порожнечі монтажною піною через наявні отвори. Чекаємо поки монтажна піна схопиться. Далі гострим будівельним ножем відрізаємо по вертикалі зайве. Ретельно заштукатурюють монтажний шов під підвіконням.

Місце за вікном, куди встановлюється водовідлив, теж треба запінити. Монтажна піна послужить для звуко- та теплоізоляції. До установки треба почистити водовідлив. Все необхідні операції по усуненню продувань з під підвіконня виконані. Загерметизовані шви і заповнена монтажною піною порожнину під підвіконням перешкоджатимуть поддуваніе крізь стик між підвіконням і рамою.

Якщо проблеми серйозніше тут описаних, потрібно зняти бічні укоси і підвіконня, перевірити шов, нанести на шов монтажну піну, а потім встановити все назад.

Слід зазначити, що для цього використовується виключно професійна монтажна піна добре відомих фірм. Побутова піна, що продається повсюдно, не підходить для цих цілей.