​ Елегантні кухні на замовлення від виробника: зручно, вигідно, швидко


Придбання кухні на замовлення  від виробника - відмінне рішення для створення оригінального інтер'єру, відповідного актуальним модним трендам, вашим перевагам і планування приміщення. Стильна і зручні меблі для кухні від інтер'єр-студії  - це комфорт і затишок у вашій оселі. Підприємство 20 років розробляє і виготовляє якісні кухні на замовлення на сучасному високотехнологічному італійському обладнанні.

Вы можете приобрести кухни под заказ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Компанія  пропонує функціональну і презентабельну кухонні меблі, гардеробні, барні стійки, столи і стільці для приватних інтер'єрів, для ресторанів, кафе, готелів, автосалонів.
Актуальний і стильний дизайн кухні

Хочете замовити кухню за індивідуальними розмірами? Фахівці компаніїоперативно прибудуть у зручний для вас час і безкоштовно виконають заміри приміщення. При створенні проекту будуть враховані характеристики об'єкта: розміри, освітленість, розташування, стиль оформлення. Вам запропонують на вибір оптимальні інтер'єрні та технічні рішення, якісні сучасні матеріали і фурнітуру. Ваша кухня буде зручною, практичною, елегантною і оригінальною.

Фахівці компанії регулярно відвідують закордонні виставки, вивчають тенденції інтер'єрної моди і використовують в роботі свіжі художні та технологічні прийоми. У компанії працює більше десяти дизайнерів з великим досвідом і солідним портфоліо успішно виконаних проектів.

Ви можете вибрати проект в каталозі на сайті і адаптувати його до умов вашого приміщення або віддати перевагу створення унікальної кухні під замовлення. На сайті компанії представлений простий і зручний калькулятор, який допоможе вам розрахувати вартість виробів. Важливі переваги виготовлення кухні на замовлення - ціни, які вас приємно здивують, акції та знижки, що роблять придбання виробів вигідним і приємним.

Дизайн кухні від інтер'єр-студії - це завжди стильні, ергономічні та функціональні рішення.
Кухні на замовлення в комплекті зі столовими групами і технікою

Інтер'єр-студія  пропонує вам купити кухню і доповнити комплект витонченої їдальнею групою і сучасної технікою, що вбудовується - так ви створите єдиний, гармонійний стиль інтер'єру. Всі вироби поставляються з гарантією виробника.

Велика, постійно доповнюється колекція виробів дозволить вам вибрати столові групи і техніку, що відповідають вашому смаку.