Керамічна плитка - секрет популярності


Ось вже п'ятий тисячоліття керамічна плитка успішно використовується в будівельно-ремонтних роботах. Секрет популярності простий - маса переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами:

Екологічність і безпека для здоров'я. У виробництві плитки використовуються тільки натуральні компоненти. Якщо початкове сировину і містить якусь мінімальну кількість токсинів і алергенів, то воно усувається високими температурами при випалюванні. Тому керамічна плитка в процесі експлуатації не виділяє шкідливі речовини і не викликає алергію.

Недавно был открыт новый интернет-магазин плитки и сантехники огромный ассортимент товара и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.

Крім цього, після використання кераміка утилізується як звичайний будівельне сміття. Натуральні компоненти, з яких вона виготовлена, безпечні для навколишнього середовища. Про безпеку плитки говорить і її антистатичність. Цей матеріал не заряджається електрикою при терті, тому неприємні відчуття при контакті з мокрим краном у ванній або на кухні виключені.
Гігієнічність. Високі температури, що застосовуються при випалюванні, не залишають жодного шансу бактеріям, грибкам, кліщів і інших мікроорганізмів розмножуватися на поверхні плитки. Завдяки високій щільності поверхні, даний матеріал простий у застосуванні і досить стійкий до мийних засобів. А сама поверхня плитки високою стійкістю до забруднень. До того ж багато фабрики випускають даний облицювальний матеріал з покриттям, стійким до більшості побутових плям.
Міцність і зносостійкість - одні з найголовніших переваг керамічної плитки перед іншими матеріалами. Особливо це актуально для підлогових покриттів. При якісної укладанні такої підлоговий матеріал не боїться ударів і важких навантажень. Показник стійкості до зношування (здатність зберігати привабливий зовнішній вигляд і геометрію в процесі експлуатації) у плитки різний. Вимірюється за шкалою PEI (від I до V). Підбираючи плитку для підлоги потрібно обов'язково враховувати одне правило: чим більше прохідність приміщення, тим вище повинен бути показник PEI. Наприклад, для ванної кімнати буде досить і PEI ІI. А ось для громадських приміщень з найбільшою прохідністю (супермаркети, станції вокзалів і метро і т.д.) показник PEI у плитки повинен бути рівним V.
Висока вологостійкість. Завдяки даному перевазі плитка успішно використовується в приміщеннях з високою вологістю. Наприклад, на кухнях, у ванних кімнатах, біля басейнів. Складно собі уявити поруч з душовою кабіною паркет. Хоча, уявити можна, але чи витримає він там не довго. А керамічна плитка під дією вологи зберігає свої естетичний і експлуатаційні якості.
Хороша теплопровідність - відмінний аргумент на користь плитки при укладанні на теплу підлогу.


Клуб вулкан играть бесплатно онлайн!