Мінуси Монолітно-каркасні будинки

Фотографія для теми монолітно

Технологія будівництва монолітно-каркасного будинку передбачає створення залізобетонного монолітного каркасу будівлі та плит перекриття безпосередньо на будмайданчику за допомогою спеціальної форми - знімною опалубки.

 

В опалубки з каркасом з металевої арматури, заливається бетон.Коли бетон застигає, опалубку або знімають, або (якщо за проектом вона є частиною конструкції будинку) залишають, каркас будинку зводиться поверх за поверхом.

 

Монолітним способом може зводитися як будинок цілком, так і тільки його несучі конструкції.Зовнішні стіни можуть бути будь-якими - цегляними, пінобетонними, навісними.

 

До переваг монолітного будівництва ставиться можливість використовувати найрізноманітніші архітектурно-планувальні рішення і вписувати споруджувані об'єкти в ландшафт і існуючу забудову.

 

Монолітні плити перекриття створюють рівну поверхню стелі без швів, готову для фарбування або обклеювання.

 

Монолітні конструкції дають можливість створювати приміщення будь-якого планування, в тому числі великі житлові простору без перегородок, винятком є ​​перенесення санвузлів і кухонь через наявність транзитних комунікацій водопроводу, каналізації і газопостачання.

 

Монолітні конструкції практично не мають швів в стиках, а значить, і щілин на місці нещільно прилеглих плит.В таких будинках взимку тепліше, а влітку прохолодніше, ніж в панельних.

 

Принаймні природного осідання грунту в перші роки існування монолітного будинку його стіни не перекошуються і не тріскаються, як це буває з панельними будинками.

 

Мінуси моноліту: для зведення стін на місці потрібно дуже ретельно дотримуватися температурні і вологісні вимоги - від цього залежить час затвердіння бетону і міцність майбутньої конструкції.

 

Недотримання цих вимог призводить до утворення пустот в стінах і крохкої поверхні, особливо в монолітних будинках, які зводилися взимку при низьких температурах.

Возможно вам понравится

Як побудувати каркасний будинок
Як побудувати каркасний будинок
Будуємо будинок на болоті, Каркасний
Будуємо будинок на болоті, Каркасний
Будуємо каркасний будинок або гараж
Будуємо каркасний будинок або гараж
будівництво каркасного будинку
будівництво каркасного будинку

Охоронця Джорджа Ферріер супроводжують в лікарню & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ohrana.ru - Захист новини та безпеки
На знаменитих торгових вулиць Шотландії відбулося ograblenie, в svoej жорстокість і stremitel'nosti Події розвитку, napomnivšee kakoje до kinematografičeskij сюжет.Кільком покупцям вдалося сфотографувати подію на мобільні пристрої.

ЖК «Вершини» відкрив довгоочікувані продажу & Nbsp; & mdash; & NBSP; 72.ru
Вартість «odnuški" в другому будинку GP-201 sostavlâet 2190000 рублів.В першому будинку така ж коштувала 2170000 рублів. Невелике подорожчання відбулося через більш вигідного розташування ГП-201: він знаходиться на більшій відстані від шуму дороги.