​Мармурова штукатурка - естетичність і практичність

Раніше популярну декоративну штукатурку застосовували для маскування недоліків стін побудови, таким чином, споруда набувала гідну зовнішність. Зараз на зміну такого методу прийшла мармурова штукатурка, що володіє багатьма гідними властивостями ...

мармурова штукатурка

Підходи по нанесенню мармурової штукатурки

Таке оштукатурювання проводиться двома способами. Один метод застосовується в приміщеннях з великим простором, використовуючи хаппер, створюється механізована штукатурка на стінах. Для такої процедури потрібно не менше двох персон. Перша людина потрібен для набризкування суміші. Другий в свою чергу повинен розгладжувати цей розчин і виправляти деякі дефекти штукатурення.

Профессиональный интернет-магазин g-shop.com.ua предлагает вашему вниманию качественное оборудование для сада по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Другим методом користуються в невеликих приміщеннях. Таку суміш наносять за допомогою кельми. До накладення штукатурки треба привести стіни в належний вигляд. Ця штукатурка не потребує ретельного вирівнювання площини стін. Використовуючи такий спосіб, лише прибирають великі нерівності шпаклівкою і теркою. Після цього стіни піддаються просушуванню і покриттю ґрунтовкою.

Якщо на стінах є металеві ділянки, то на них необхідно видалити іржі. Для отримання бажаного результату перед нанесенням мармурового розчину, стіни потрібно пофарбувати в потрібний відтінок. Якщо раніше на поверхні були нанесені суміші, що містять оліфовое масло або мідний купорос, то площину слід обробити емаллю.

Працюючи з цією сировиною, варто пам'ятати про обмеження температури. У будь-якому випадку таку штукатурку радять наносити з температурою від 5-ти до 27-ми градусів вище нуля. Оздоблювальні роботи не слід робити на вулиці при будь-яких опадах або пекучому сонці. За основу в сучасних сумішах мармурового штукатурення виступають полімери з акрилу.

Техніка процедури мармурового штукатурення

Товщина шару нанесення суміші залежить від розміру мармурової крихти. Оптимальним рішенням вважають товщину в два зернятка. Розчин набирають шпателем і наносять на стіни хаотичним чином. Займатися цим потрібно швиденько, щоб встигнути застосувати весь розчин за один раз. На це впливає те, що суміш з того самого замісу на інший день буде відрізнятися від попереднього нанесення. Тому краще проводити таку роботу за один раз.

Якщо суміш завдає одна людина, то спочатку покриваються стіни, а потім відбувається вирівнювання площини. Інтервал часу між цими двома процесами не повинен бути більше 30 хвилин. Якщо накладення розчину здійснюється двома особами, то ця процедура буде значно легше. Один буде наносити суміш, а інший її вирівнювати.

Поверхня зазвичай вирівнюють сталевий теркою. Після того, як всі стіни висохнуть, вони покриваються лаком.

За допомогою мармурового штукатурення також наносять і орнаменти. Таким чином, можна сказати, що мармурова штукатурка - ефективний спосіб обробки стін.