​Монтаж наливної підлоги

Професійний монтаж наливної підлоги - це неухильне дотримання технології, а значить, виключення помилок і отримання покриття високої якості. Досвід, кваліфікація і відповідальний підхід майстрів - запорука того, що всі роботи будуть виконані на найвищому рівні. На жаль, саме досвіду і знань бракує тим, хто здійснює монтаж власними силами, без залучення профільних фахівців. У такій ситуації доводиться тільки сподівається, що наслідки економії не приведуть до зворотного результату.

Замовити монтаж наливної підлоги

Наливка статі - поетапний процес, який включає наступні стадії:

Вывоз строймусора по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо це не було зроблено раніше, необхідно визначитися з вибором суміші, обладнання, інструментів і додаткових матеріалів, які будуть потрібні при роботах, а також придбати все відсутню. При залученні професіоналів цього не буде потрібно, оскільки у фахівців вже є все необхідне.

Обстеження умов монтажу, підстави, визначення переліку робіт і матеріалів з підготовки підстави до майбутніх робіт по монтажу.

Підготовка підстави - один з найважливіших етапів, якість проведення якого прямо позначиться на якості наливної підлоги. Підстава готується дуже ретельно. Не допустимі дефекти, відколи, тріщини, забруднення поверхні, а також пористість, що провокує утворення повітряних бульбашок і пустот в наливному підлозі. При необхідності робляться стяжка і грунтовка підстави, при цьому потрібно дуже уважно підійти до вибору складів для цього.

Пристрій підлоги. Найпростіше заливати чорнову підлогу, підлоги в гаражі, промислових і тому подібних приміщеннях, оскільки в цих випадках декоративність неважлива. Найскладніше монтувати дизайнерські підлоги, особливо багатошарової структури, різних колірних і текстурних рішень, зі створенням візуальних ефектів і т.п.

Облаштування деформаційних швів. Цей етап потрібен не завжди, але не розглянути необхідність в ньому буде помилкою. Зазвичай облаштування швів потрібно при заливці підлог на великій площі, і чим вона більше - тим ретельніше потрібно підходити до вирішення завдання.