Нестандартне застосування ковроліну

Оригінальність стосується факту застосування в якості стінового покриття ковроліну, який всі звикли в стандартному застосуванні бачити на підлозі.

Однак деякі люди творчо підходять у своєму житті до багатьох, здавалося б, звичних речей знайшли цьому матеріалу нове застосування й воно добре себе зарекомендувало з точки зору функціональності.

В наше время качество нанесения покрытия поверхности во многом зависит от качества ее очистки и подготовки. Поэтому на сайте kolorit.ua компании KOLORIT представлены в большом ассортименте высококачественные средства для предварительной подготовки поверхности к нанесению покрытия по довольно привлекательным ценам.

Нестандартне застосування ковроліну

Раніше досить модно було використовувати, як прикраси інтер'єру, килими на стінах. Крім стереотипного розуміння уявної краси однозначною була перевага такого рішення у вигляді утеплювача стіни.

Ту ж якість незаперечно виділяє й застосування ковроліну на стінах в якості оздоблювального матеріалу. До того ж цей матеріал володіє великою колірною гамою здатною принести в житлові приміщення затишок від сприйняття загального тепла.

Маючи високі показники зносостійкості ковролін гарантовано, забезпечує багаторічний термін служби на підлозі, враховуючи ці показники можна бути впевненим, що на стінах замість шпалер він прослужить значно довше.

Навіть в разі забруднення його без проблем можна буде почистити будь-яким побутовим засобом для чищення килимів або салонів автомобілів, що досить ефективно на практиці. На поверхні стіни ковролін нескладно закріпити.

Для цього можна використовувати або двосторонній скотч, або верхню частину міцно пришпилити гріперною рейкою. Також можна використовувати в залежності від типу ковроліну спеціальні клейові склади для текстильних виробів.

Використовуваний клей

Це може бути й звичний клей ПВА, якщо основа водовідштовхувальна, або спеціальний двокомпонентний клей для ковроліну. Після приклеювання ковроліну на стіну поверхню досить розгладити валиком і дати добре просохнути.

Перевагою в цьому варіанті є й той факт, що можна позбавити себе від кропіткої роботи з попередньої підготовки стін до обробки. Досить перед приклеюванням ковроліну стіни очистити від наявних старих відшарувань та прогрунтувати поверхню.

Незначні нерівності після обробки стін ковроліном не будуть помітні, особливо якщо правильно підібрати кольори й текстуру, які скрадуть недоліки. Додатково з таким застосуванням матеріалу можна утеплити стіни житлових кімнат і забезпечити затишний мікроклімат, так як матеріал сприяє хорошій паропроникності.