Інтерєр в кімнаті тінейджера

Діти так швидко ростуть, що ми не встигаємо стежити за зміною їхніх смаків і бажань. У підлітковому віці вони вже вважають себе дорослими і самостійними, що проявляється і у виборі дизайну особистої кімнати.

Батькам варто прислухатися до їхньої думки, так як інтер'єр кімнати підлітка відображає його своєрідне сприйняття світу, нові погляди, якісь хобі.

Натяжной потолок - источник оригинальности влядельца жилья. Заказать монтаж Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Підлітку необхідно надати свободу вибору. За його бажанням треба прибрати з кімнати іграшки, які вже не потрібні йому, правда, він може захотіти залишити улюблену іграшку або річ. Що ж стосується шпалер, то підлітки роблять вибір на користь більш «дорослих» малюнків і забарвлень.

Звичайно, у цій свободи вибору повинні бути розумні межі. Особливо щодо ціни предметів інтер'єру. Ганятися за дешевизною, зрозуміло, не варто, але і переплачувати теж небажано, так як смаки дитини з часом можуть змінитися і спричинити за собою зайві витрати.

Рекомендується також обумовити з дитиною забарвлення шпалер. Найкраще для підліткової кімнати підійдуть шпалери світлих пастельних тонів, вони відмінно гармонують з будь-якими меблями, аксесуарами і плакатами, якщо ваша дитина любить прикрашати ними стіни. Варто відмовитися від занадто яскравих, строкатих колірних рішень - жити в такій кімнаті підлітку буде некомфортно.

Важливо також правильно підібрати штори: вони повинні не тільки прикрашати вікно, але і захищати приміщення від проникнення зайвого світла з вулиці.

Підліткова кімната повинна виконувати дві основні функції: приміщення для відпочинку і робочого місця. Меблі для відпочинку та сну повинна бути комфортною, але досить жорсткою, ліжко краще всього вибирати з ортопедичним матрацом. Для зберігання одягу підлітка необхідний місткий шафа, для роботи - стіл з полками під підручники і зошити. Робоча зона повинна знаходитися біля вікна.

Окремі деталі інтер'єру кімнати багато в чому будуть залежати від статі дитини. Дівчинка-підліток буде рада мати в кімнаті комод з дзеркалом або туалетний столик для зберігання косметики, парфумерії та інших дрібниць. Не обійтися і без шафи побільше, куди юна модниця може помістити свої наряди. Вибір спального місця залежить від уподобань господині кімнати, ваших фінансових можливостей і розміру приміщення: це може бути і стандартна односпальне ліжко, і двоспальне, і навіть кругла.

Для хлопчика-підлітка підійде більш строгий дизайн. Обов'язково повинен бути шафа або збірний модуль, що складається з спального місця і відділень для одягу і речей. Ліжко має бути досить довгою, що пояснюється швидким зростанням хлопчиків в підлітковий період. Робоче місце варто підібрати відповідно до зростання дитини. І замовити комп'ютерний стіл бажано разом з регульованим по висоті стільцем. У кімнаті повинна бути спокійна колірна гамма, вітаються сірий, блакитний, зелений, синій, коричневий кольори.

Інтер'єр кімнати, розрахованої на різностатевих підлітків, повинен враховувати особливості кожного з дітей. Стіни в приміщенні бажано обклеїти фотошпалерами - різностатеві діти можуть вибрати картинку, яка подобається їм обом. Можна замовити красиві натяжні стелі від компанії Тріада. У кожного з підлітків має бути особистий простір для роботи і відпочинку, відділене стелажем, ширмою або фіранкою. Шафа може бути загальним, але кожному необхідно відвести свої полки.