Облицювання дверних отворів каменем.

Часткове облицювання являє собою тільки обробку дверей. Повне являє собою обробку самого отвору.

Технологія обробки дверей складається з декількох етапів. Частіше  всього, в якості обробки застосовують декоративний камінь. Таким чином, перетворюється, як арочний, так і прямокутний отвір.

В последнее время современный строительный рынок значительно обновляется и пополняется новыми строителыми материалами. Одним из них является профессиональная монтажная пена Соудал, которая есть в наличии в широком ассортименте и по доступной цене на сайте компании Соудал.

Переваги

Плюсами такого облицювання можна вважати, покращений зовнішній вигляд, мінімальність грошових вливань, легкість установки. Камінь добре буде виглядати як зі старими дверима, так і з новими будівельними матеріалами. Необхідно тільки, підібрати камінь для зовнішніх або внутрішніх робіт, так як від вибору залежить вага майбутньої конструкції.

Проаналізуємо етапи обробки дверного отвору декоративним каменем. На самому початку необхідно підготувати робочу поверхню дверного отвору, за допомогою штукатурки. Декоративний камінь має пористість, з цієї причини, гладкість поверхні особливої ролі не має. Все закриє структура декоративного каменю.

Підготовка

Перед установленням матеріалу, на штукатурку необхідно нанести грунтувальну суміш. Для установлення каменю, слід приділити увагу вибору кращої клеючої суміші, що набагато подовжить термін служби конструкції.

Для обробки арочних прорізів використовується вузький камінь, для прямокутних - широкий. Матеріал, до початку робіт, обов'язково перебирають, що б відкласти пошкоджені модулі.

Приклеювання декоративного каменю починають, як правило, знизу. Щоб уникнути додаткової обробки кутів, слід прикріпити стартовий модуль з виступом за стик. Зі зворотного кута можна приклеювати декоративний модуль внахлест.

Плюсами роботи з декоративним каменем полягають в наступному: немає необхідності формувати прямі ряди. З цієї причини число деталей в ряду залежить від очікуваного результату. У наслідок різання у декоративних модулів можуть бути відколи або тріщини. Тому їх необхідно піддати подальшій обробці напилком або наждачним папером, які вибираються з урахуванням матеріалу каменю.

Після завершення робіт необхідно почекати один день і приступати до затирання швів. Надлишки мастики правильніше усунути зволоженою матерією або шпателем. Вдалої обробки.