​Опалення для заміського будинку

Комфортний, гарний, сучасний заміський будинок - мрія будь-якої сім'ї, адже будинок буде використовуватися як для проживання, так і для проведення сімейних торжеств. Заміські будинки виступають тепер частіше в ролі родових помість, а тому їх облаштування приділяють особливу увагу.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

До числа найбільш важливих питань, пов'язаних з заміським будинком, відноситься і питання опалення. Що, в принципі, і не дивно, адже будинок повинен бути ще і теплим.

Якщо раніше заміські будинки опалювалися дровами, то тепер на зміну природному паливу прийшли газ і електрику. Опалення дровами відійшло далеко в минуле, оскільки це не економічно і шкідливо для навколишнього середовища.

Як правило, всі заміські будинки знаходяться на газовому опаленні, оскільки воно економічно вигідно і газ є зараз практично скрізь. Воно має свої переваги, які незаперечні: це низька вартість, незалежність від негоди і т.д.

Види опалення заміських будинків

Для проведення газового опалення необхідно тільки узгодження з усіма інстанціями і газова мережа поблизу від будинку. Безумовно, проведення такого типу опалення варто довірити тільки професіоналам, які, врахують всі нюанси будинку: вони допоможуть визначитися з вибором газового котла і труб.

Газове опалення легко управляється, а тому є можливість встановити необхідний температурний режим, що особливо важливо, якщо в будинок будуть знаходиться маленькі діти.

Але, на жаль, ще залишилися такі населені пункти, в яких газифікація ще не є пріоритетним. У таких випадках можна використовувати електричне опалення. Електричне опалення екологічно безпечне, просте в установці, не вимагає наявності спеціально відведеного дроти або мережі, безшумно, надійно і якісно. Однак цей тип опалення мають достатньо високу вартість, тому господарям заміського будинку завжди доводиться економити.

Ще один мінус - не у всіх населених є сучасні, якісні лінії електропередач, тому у випадках перебоїв з електрикою, сім'ї доведеться померзнути.

Тверде топливо

А буває і так, що заміський будинок знаходиться ще в необжитому районі, в якому проведені ще не всі комунікації. В цьому випадку - тверде паливо ідеальний варіант. В якості палива використовуються дрова, торф і вугілля. І якщо опалення дрова це не екологічно, то вугілля і торф можна сміливо використовувати.

Правда варто грамотно вибрати котли опалення, оскільки вони представлені в двох опалення: твердоотопітельние котли з використанням тільки одного виду палива і котли опалення для різних видів твердого палива. Звичайно ж, другий варіант бажаний, оскільки не завжди є можливість використовувати тільки один вид палива.

Один з мінусів використання торфу або вугілля - необхідність в своєчасному поповненні запасів палива, яке швидко витрачається.

Який вид опалення вибрати, залежить від господарів будинку, але слід пам'ятати, що в будь-якому випадку можна комбінувати кілька видом опалення, що істотно заощадить витрати на опалення.

Немає сумніву в тому, що кожен господар мріє про затишний і теплом заміському будинку, тому так важливо грамотно підійти до питання проведення опалення, беручи до уваги фінансові можливості, місце розташування і площі заміського будинку.

геотермальне опалення

Використання геотермальної енергії - не новинка. У своїх будинках її вже давно використовують жителі скандинавських країн. Теплові насоси забезпечують теплом не тільки приватні будинки, а й магазини, робочі приміщення, спортзали, склади, школи, басейни та інші приміщення, які потребують надійних, екологічно чистих і економічних теплових системах. Енергетичні витрати, необхідні для роботи насоса невеликі, а отримується тепло варто в мінімум наполовину дешевше, ніж при використанні традиційних джерел енергії.

Залежно від температури на вулиці кожен використаний кіловат годин електроенергії виробляє від 3 до 5 кіловат годин теплової енергії. Наприклад, якщо ви раніше для обігріву будинку площею 120 кв. метрів з підвалом використовували дрова, в рік ви використовували мінімум 2700 кВ / год енергії. Встановивши тепловий насос, ви скоротите витрати енергії до 900 кВ / год. У порівнянні з традиційними системами опалення, з використанням теплових насосів витрати на опалення зменшуються на 60-85% в рік. Крім того, встановивши тепловий насос, можна нагрівати і воду.

Принцип дії теплового насоса не складний. Він діє, приєднуючись до електромережі і алюмінієвому випарника. Таким чином, тепло «всмоктується» з природних джерел: грунту, вітру, сонця, вологи.