​Особливості натяжних стель

Особливості натяжних потолковНатяжние стелі являють собою дуже міцну тонку плівку, яка натягується на каркас. Вони дозволяють перетворити стелю в будь-якому приміщенні в ідеально рівну або оригінальну конструкцію.

Монтувати його можна, як на завершальній стадії ремонту, так і в готовому інтер'єрі. Варто відзначити, що сучасні стелі бувають різних конструкцій, розмірів, форм і відтінків.

Основні переваги натяжних стель

Вы можете купить электродрель в интернете недорого по самой вы годной стоимости на сегодняшний день.

Серед основних переваг подібних конструкцій виділяють вологостійкість, не схильність горінню. Натяжна стеля може зберігати свій первозданний зовнішній вигляд більше 10 років.

Не варто забувати також про наявність незначного простору між монтується і основною стелею, яке складає близько 5 см. У нього легко вмонтувати різні комунікації, корисні пристрої.

Функціональні особливості:

Сьогодні розрізняють 2 види матеріалів для виробництва натяжних стель:

 • безшовні, які виконуються з поліестерної тканини, просоченої особливим складом;
 • ПВХ.
 • Вони являють собою супер тонку плівку з пластика.

  Зазвичай покупці, при виборі натяжної стелі, звертають увагу на його колір і фактуру, приділяючи мінімум уваги особливостям монтажу. Однак купувати даний виріб необхідно, враховуючи всі функціональні особливості приміщення.

  Ключові різновиди

  Сьогодні віртуальні сторінки популярних інтернет-магазинів рясніють величезною різноманітністю натяжних конструкцій. Завдяки цьому кожен бажаючий зможе вибрати модель, ідеально відповідну його перевагам і фінансовим можливостям. Сьогодні виділяють кілька їх видів:

 • матові натяжні стелі, які зовні нагадують обштукатурену поверхню. Вони ідеально підходять для любителів класичних інтер'єрів і для установки в адміністративних будівлях.
 • глянцеві натяжні стелі, які володіють спеціальною поверхнею, легко відбиває світло.
 • Вони надають обсяг приміщенню і ідеально виглядають в сучасних інтер'єрах. Подібні варіанти стануть прекрасним доповненням сучасного розважального центру або елітного готелю.

  Для того щоб вибрати ідеальний стелю, варто також скористатися допомогою кваліфікованих фахівців, досвід яких буде максимально корисний. На сьогоднішній день виклик інженера заміряє у всіх фірмах здійснюється безкоштовно.