Оздоблення Каркасного Будинки гипроком

Оздоблення стін гіпсокартоном

Побудувати будинок куди простіше, ніж перетворити його в Будинок з великої букви - місце, де вам буде комфортно в усіх відношеннях і куди ви будете хотіти повертатися щовечора.Тим більше, якщо мова йде про каркасному житловому будівництві; канадська технологія дозволяє звести повноцінне житло всього за кілька місяців, і це - разом із заливкою фундаменту.
Громадяни, які не скористалися послугою «каркасний будинок під ключ», в буквальному сенсі отримують коробку, де потрібно зробити абсолютно все - провести системи електропостачання, вентиляції та водопровід, встановити сантехніку і, нарешті, виконати внутрішню обробку приміщення.
Як матеріал для внутрішньої обробки стін каркасного будинку зазвичай застосовують гіпсокартон.Поговоримо про його переваги та недоліки.

 

Кілька причин використовувати гіпсокартон

 

Гіпсокартон - це один з найбільш доступних і недорогих оздоблювальних матеріалів, представлених на ринку.В якості сировини для виробництва гіпсокартону використовують листи щільного будівельного картону, між якими передбачена «прошарок» з застиглого гіпсового тесту.На відміну від плит ДСП та інших матеріалів, до складу яких можуть входити речовини, потенційно небезпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища, гіпсокартон - це екологічно чистий матеріал.
Гіпсокартон має універсальні технічними характеристиками - не боїться вологи і прямих сонячних променів, витримує механічні дії середньої сили і може бути використаний в якості теплоізоляційного або оздоблювального матеріалу.
У каркасних будинках гіпсокартоном можна обшити всі горизонтальні і вертикальні поверхні за винятком стелі - зрозуміло, якщо ви хочете, щоб зсередини дерев'яний будинок виглядав як цегляний.Оскільки гіпсортон - це легкий матеріал, для його монтажу не потрібні великі анкерні болти і металевий каркас.

 

Чистова обробка каркасного будинку

 

Процес внутрішньої обробки дерев'яного будинку можна умовно розділити на кілька етапів:

 
     
  • Облицювання стелі.
  •  
  • Підготовка поверхонь до чистової обробки.
  •  
  • Фарбування панелей або обклеювання стін шпалерами.
  •  
  • Монтаж підлогового покриття; установка міжкімнатних дверей і сходів виробляється в останню чергу.
  •  
 

Фахівці компанії «Нові будівельні технології» радять використовувати екологічно чисті, безпечні для вашого здоров'я матеріали.

Возможно вам понравится

Каркасно-щитовий будинок з
Каркасно-щитовий будинок з
Зовнішня обробка каркасного
Зовнішня обробка каркасного

інтернет, балкон, домофон, залізні двері, автостоянка, парковка, ліфт, дитячий майданчик, підземна парковка, консьєрж, закрита територія.. & Nbsp; & mdash; & NBSP; domchel.ru
Додаткова інформація: Продаж квартири з predčistovoj оздоблення: stâžka половину; вирівнювання і oštukaturivanie стіни; Вирівнювання стелі; розводка електрики; розводка труб і каналізації; пластикові вікна; Метал вхідні двері.Панорамне скління лоджії. ..