Оздоблення Каркасного Будинки Сайдингом

Одним з варіантів зовнішньої обробки дерев'яних каркасних будинків, будинків з бруса і кам'яних будинків -.Сайдинг - це декоративні панелі з полімеру (полівінілхлориду). Сайдинг майже не схильний до впливу перепадів температур і атмосферних опадів.У цьому його основна перевага перед обробкою будинку матеріалами з натурального дерева.є

 

Широкий асортимент забарвлень і фактури сайдінгових панелей дозволяє додати будинку неповторний вигляд, ідеально відповідний Вашим уявленням про якісне дизайні.

 

Для того, щоб Ваш будинок вийшов естетично привабливим, краще довірити монтажні роботи обробникам, які мають досвід в облицюванні поверхонь сайдингом, знайомим з технологією правильної установки панелей.

 

Монтувати сайдингові панелі можна тільки при температурі вище - 10 ° С, так як при більш низькій температурі сайдинг може лопнути.Тому в сильні морози ми рекомендуємо відкласти обробку сайдингом.

 

наша установка сайдинга spetsialistи nachinayut інсталяційний obreshёtki, води Часу kotorogo proishodit vиravnivanie Voice.Решетування може бути дерев'яною або металевою.

 

Дерев'яна лати - найпоширеніший варіант.Дерево обов'язково має бути сухим (вологість - 12-14%), інакше є ймовірність, що обрешітку поведе, а разом з нею поведе і сайдинг.У роботу йде брус перерізом 20 × 50, 50 × 50, 40 × 60 і 50 × 60 мм (частіше 50 × 50 мм).Крок обрешітки зазвичай становить 40 см - 60 см. До стіни її краще кріпити з кроком 50 см (максимум 70 см).Бажано обробити обрешітку біозахисним (антісептірующим) складом.Якщо стіна дерев'яна, і її слід обробити таким складом, а ще краще, який не тільки забезпечить захист від гниття і цвілі, але і зробить деревину трудновоспламеняємой.Але повинні попередити, що ця операція не є обов'язковою.

Возможно вам понравится

Каркасно-щитовий будинок з
Каркасно-щитовий будинок з
Зовнішня обробка каркасного
Зовнішня обробка каркасного

інтернет, балкон, домофон, залізні двері, автостоянка, парковка, ліфт, дитячий майданчик, підземна парковка, консьєрж, закрита територія.. & Nbsp; & mdash; & NBSP; domchel.ru
Додаткова інформація: Продаж квартири з predčistovoj оздоблення: stâžka половину; вирівнювання і oštukaturivanie стіни; Вирівнювання стелі; розводка електрики; розводка труб і каналізації; пластикові вікна; Метал вхідні двері.Панорамне скління лоджії. ..