Оздоблення Каркасного Будинки Штукатуркою

В основі екологічного будівництва в Канаді - будинки, побудовані за канадською технологією, тобто, з використанням конструкції дерев'яного каркаса.

Профессиональный и качественный ремонт айфон киев Вы можете заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Канада - це країна, в якій люди живуть у злагоді не тільки з природою, а й один з одним.Туристи, вперше відвідують Канаду, приємно здивовані, бачачи скрізь усміхнені обличчя.Взаємна доброзичливість канадців - це стиль їхнього життя. У суспільстві не прийнято проявляти агресію - так легше жити, і канадцям це вдається повною мірою.
Ми розповімо про провінції Брітіш Коламбія, точніше - місті Ванкувері, який постійно згадується у світових рейтингах територій, які є найбільш комфортними для життя.Навколо - недоторкана природа: вода, ліси і гори. Крим і Буковель - в одному місці! Щороку з околиць міста припадає вивозити кілька сотень ведмедів, які занадто наблизилися до житла людей. Тому і в гори рекомендується ходити групами, що складаються мінімум з шести чоловік.Нічого дивного - адже це країна, зацікавлена в збереженні навколишнього середовища.
Канада - країна великих просторів та незайманої природи  
Стимули для економних  
Нафтові родовища в провінції Альберта займають площу, рівну четвертої частини території України.Тому Канада могла б не турбуватися з приводу економії енергії.Але це не так. Сьогодні жодна країна, навіть якщо вона має необмежені запаси сировини, не може дозволити собі проявляти марнотратність.Важливо зберегти імідж країни, пахла запашної соснової смолою. Якби в Канаді задиміли труби і почалася вирубка лісів, це зустріло б осуд у світі.Місія федерального уряду - це стимулювання розвитку будівництва.Держава бере в цьому процесі серйозну участь.  
У 1982 р уряд Канади ініціювало програму сертифікації під назвою R-2000.Були розроблені екологічні стандарти для будинків, які за своїми характеристиками перевищували мінімальні вимоги будівельного законодавства в галузі енергетичної ефективності, герметичності будинку та збереження навколишнього середовища.

Возможно вам понравится

Каркасний будинок 48м2
Каркасний будинок 48м2
Оздоблення стін солом
Оздоблення стін солом

інтернет, балкон, домофон, залізні двері, автостоянка, парковка, ліфт, дитячий майданчик, підземна парковка, консьєрж, закрита територія..

& Nbsp; & mdash; & NBSP; domchel.ru
Додаткова інформація: Продаж квартири з predčistovoj оздоблення: stâžka половину; вирівнювання і oštukaturivanie стіни; Вирівнювання стелі; розводка електрики; розводка труб і каналізації; пластикові вікна; Метал вхідні двері.Панорамне скління лоджії. ..