Оздоблення Каркасного Будинки Усередині Фото

Утепление пола и потолкаУ попередньому номері журналу ми розповіли вам про будівництво несучих та огороджуючих конструкцій каркасного будинку.В цьому номері розповідь піде про обробку каркасного будинку і утепленні підлог і стель.

 

Це важлива і відповідальна тема, бо від утеплення підлог та оздоблення залежить дуже багато, а саме:

 

- наскільки теплим і сухим буде будинок;

 

- наскільки ваш каркасний будинок буде довговічним;

 

- наскільки будинок буде красивим і затишним всередині.

 

Vnutrennûû Оздоблювальні тушу додому, як, втім, і lubogo одного, починаючи з Підготовчі роботи.Нижню обв'язку каркаса, статеві балки першого поверху і дошки чорного статі ще раз обробляємо антисептиком з мідним купоросом (його легко впізнати на полицях магазинів по специфічному синюватим відтінком).Так як каркас нашого будинку був виготовлений з матеріалу природної вологості, при висиханні якого неминучі викривлення, ми провели остаточний контрольний замір на вертикальність і прямолінійність стійок і на горизонтальний рівень балок.Відхилення були незначними. Їх швидко усунули простругіваніем електрорубанком і подтёсиваніем сокирою в місцях стиків і кутів.При вирівнюванні статевих балок ми скористалися старим перевіреним способом - дерев'яними клинами-підкладками в місцях кріплення балок.Ця досить виснажлива і монотонна робота необхідна для того, щоб надалі дошки підлоги і обшивочний матеріал стін і стель легко прибивав, і кімнати виходили з красивими і рівними підлогами, стінами і стелями.Краще, набравшись терпіння, всі приміщення будинку відразу перевірити за рівнем і усунути дефекти, хоча можна це робити для кожної кімнати окремо безпосередньо перед утепленням.

 

Утеплення і укладання підлог

 

Перед остаточною укладанням «чорних» підлог перевірили ще раз якість монтажу сантехнічних труб в «підпільному» просторі, ретельно прибрали з балок залишки тирси і будівельне сміття з землі.Раніше ми відсипали простір усередині фундаменту піском, для кращого провітрювання.

Возможно вам понравится

Оздоблення Дерев яного Будинку Усередині
Оздоблення Дерев'яного Будинку Усередині
Внутрішнє оздоблення будинку
Внутрішнє оздоблення будинку
Відео - Внутрішнє оздоблення будинку
Відео - Внутрішнє оздоблення будинку
Оздоблення фасаду каркасного будинку
Оздоблення фасаду каркасного будинку

Блок-Хаус & Nbsp; & mdash; & nbsp; Уфимские Вести
Використання такого оздоблювального матеріалу всередині приміщень замінює звичайну вагонку... Але, внаслідок обробки стін вузьким дерев'яним Блок Хаусом, будинок здається дуже затишним і теплим... Дуже часто використовується для обробки фасаду при каркасному житловому будівництві.

ТДСК побудує в Зелених Горках не менше 12 багатоповерхових будинків & Nbsp; & mdash; & NBSP; НІА Томськ
Отримати novšestv - загальні приміщення з ulučšennoj обробки, érgonomičnye Free-план uveličennoj площі (в квартирі Там немає ферми стіна), привабливий архітектурну форму.«Каскади» - не єдина гордість Зелених Горок.