Оздоблення Каркасного Будинки Зовні

Оздоблення каркасного будинку

Безкоштовний індивідуальний проект будинку при укладанні Договору.

Штукатурка та фарбування  

Крім штукатурки, обшивку каркасного будинку можна прогрунтувати і пофарбувати в будь-який вподобаний колір.А можна і створити унікальну картину на стінах будинку.

Свежие российские новости Вы можете прочесть на сайте http://www.moscow-post.com прямо сейчас.

Імітація бруса

Такий варіант дозволяє створити ілюзію, що будинок побудований з натурального бруса.При цьому ціна на імітацію значно нижче. Матеріал екологічний. У будинку з такою обробкою створюється унікальний мікроклімат.Структура деревини дозволяє підтримувати в приміщенні нормальну вологість повітря.

Клінкерна плитка

Оздоблення фасаду клінкерною плиткою зробить будь-яку будівлю представницьким завдяки сучасним технологіям, що дозволяють виробляти плитку з різноманітними формами лицьовій поверхні і всіляких конфігурацій.Клінкерна плитка має високі експлуатаційні характеристики і довговічність.

Оздоблення «під фахверк»

Фахверк це стійко-балочна конструкція яка найчастіше виконується з відкритими елементами конструкції, і всі елементи фахверка видно зовні будинку, що надає будинку своєрідний вид.

Сайдинг

Важливим достоїнством сайдингу є простота і легкість його обслуговування.
Його можна мити водою і спеціальними мильними розчинами. Його не потрібно підфарбовувати і обробляти антисептиками.Фактично, один раз закривши будинок сайдингом, можна на кілька десятків років забути про проблему зовнішньої обробки.Важливим достоїнством сайдингу є простота і легкість його обслуговування.

Його можна мити водою і спеціальними мильними розчинами. Його не потрібно підфарбовувати і обробляти антисептиками.Фактично, один раз закривши будинок сайдингом, можна на кілька десятків років забути про проблему зовнішньої обробки.

Kombinirovanie

Kombinirovanie прийоми декорування фасадів смотріца дуже éffektno і здатні кріплять Будівельний об'єм, вага або Naoborot, візуально полегшують конструкцію.

Возможно вам понравится

Каркасний будинок 48м2
Каркасний будинок 48м2
Оздоблення стін солом
Оздоблення стін солом

інтернет, балкон, домофон, залізні двері, автостоянка, парковка, ліфт, дитячий майданчик, підземна парковка, консьєрж, закрита територія..

& Nbsp; & mdash; & NBSP; domchel.ru
Додаткова інформація: Продаж квартири з predčistovoj оздоблення: stâžka половину; вирівнювання і oštukaturivanie стіни; Вирівнювання стелі; розводка електрики; розводка труб і каналізації; пластикові вікна; Метал вхідні двері.Панорамне скління лоджії. ..