Оздоблення Каркасного Будинки Зсередини

Внутренняя отделка каркасного дома В сьогоднішній статті ми поговоримо про те, чим і як обробляти дерев'яний каркасний будинок зсередини.

 

Насправді основних варіантів внутрішньої обробки каркаса не так вже й багато.Я б виділив два основних: гіпсокартон - найбільш універсальний варіант; і дерев'яну вагонку - варіант для будинків в сільському стилі, дачних будиночків та оздоблення мансард.

 

Гіпсокартон монтується до профілів каркасних стін. До цього моменту пиріг каркасної стіни вже укомплектований зовнішнім фасадом, вітрозахистом, ОСП плитою, всередині каркаса проведені комунікації, укладений утеплювач, зсередини нашита пароізоляція.При установці основи з профілів можна додатково регулювати рівень і геометрію стін і стель, дозволяючи отримувати різноманіття інтер'єрних рішень ідеально рівні площині.

 

Профілю розташовують з такого розрахунку, щоб стики аркушів припадали на профіль, а також під площиною аркуша виявилося мінімум 2 профілю, для рівномірного розподілу навантаження.Кріплення листів до профілів здійснюється невеликими саморізами. Капелюшки утапливаются в гіпсокартону урівень.На стики аркушів додатково наклеюють смуги будівельної клейкої стрічки.Все досить просто і швидко - в умілих руках.

  Гипсокартон  

Після того, як стіни зашиті гіпсокартоном можна застосувати будь-яку фінішну обробку: поклеїти шпалери, зробити фарбування, звичайну або декоративну штукатурку, зробити інші варіанти обробки з впровадженням декоративних елементів.

 

Дерев'яна вагонка монтується в принципі так само, як і гіпсокартон, тільки замість профілів частіше застосовують дерев'яну рейку.Вагонка не потребує будь-якому додатковому покритті, так як текстура деревини красива і декоративна сама по собі.Вагонку зазвичай розкривають прозорим водостійким покриттям. Тон вагонці можна надати морилками або фарбою, якщо цього вимагає дизайнерське рішення Будинок канадською технологією.

Возможно вам понравится

Каркасно-щитовий будинок з
Каркасно-щитовий будинок з
Зовнішня обробка каркасного
Зовнішня обробка каркасного

інтернет, балкон, домофон, залізні двері, автостоянка, парковка, ліфт, дитячий майданчик, підземна парковка, консьєрж, закрита територія.. & Nbsp; & mdash; & NBSP; domchel.ru
Додаткова інформація: Продаж квартири з predčistovoj оздоблення: stâžka половину; вирівнювання і oštukaturivanie стіни; Вирівнювання стелі; розводка електрики; розводка труб і каналізації; пластикові вікна; Метал вхідні двері.Панорамне скління лоджії. ..