Плитка як природний захист пола

Плитка на підлогу захищає поверхню від вологи, стійка до агресивних середовищ і хімічних засобів, її без особливих проблем можна відмити від будь-яких забруднень. Вона підходить для вентильованих приміщень, ванних кімнат з підвищеною вологістю, для кухонь, з температурними перепадами і всілякими випарами. Викладена плиткою дворик моментально набуває красивий вигляд, стає приємно зайвий раз вийти на свіже повітря. Така обробка позбавляє від зайвого пилу, бруд з двору заношуваності більше в будинок. Якщо для вулиці вибрати неглазуровану з шорсткою поверхнею плитку, то в дощовий або морозний день ви на ній не посковзнетеся.

Вы можете купить мехового кролика по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Плитка на підлогу надійно захищає основу будинку, безпечна для його господарів і навколишнього середовища. Керамічна плитка - це екологічний продукт, який не вбирає в себе ні воду, ні небезпечні для життя людини речовини, а також не виділяє їх, адже для виробництва плитки використовуються тільки природні матеріали. Плитка слабо проводить електрику, протипожежні та інертна. У будинку, де лежить керамічна плитка, в разі займання керамічне покриття не дасть вогню розповсюджуватися, воно не запалюється і практично не руйнується під впливом високих температур. За багатьма характеристиками плитка для підлоги нагадує природний камінь.

Кахель ідеально підходить для терас, двориків, садових доріжок і навіть гаражів. Він відрізняється високою зносостійкістю, байдужий до ударів і механічних навантажень, стійкий до погодних умов і впливу хімікатів, не вигоряє на сонці і довго зберігає свій первозданний вигляд. Щоб зберігати плитку для підлоги в чистоті, достатньо мити її теплою водою з додаванням миючий засобів, і уникати застосування жорстких металевих щіток (ними не складно пошкодити верхній шар плитки, подряпати її).