Поради до облаштування спальні

Вчені довели, що третину свого життя ми проводимо уві сні. Тому до інтер'єру й облаштування спальні потрібно підійти з усією серйозністю. Головні та найважливіші моменти, які важливо врахувати - це те, що ваша спальня повинна бути затишною й перебуваючи в ній, ви будете почувати себе комфортно.

Є загальні правила з облаштування спальні, саме про них і піде мова.

В настоящее время на работе или в своей повседневной жизни ни один человек не может обойтись без канцелярских принадлежностей. Поэтому на сайте компании «ASEM» алматы канцелярия и многие другие товары для дома и офиса самого лучшего качества, от известных мировых торговых марок представлены в огромном ассортименте по самым привлекательным ценам.

Для спальні потрібно вибрати дальню кімнату в будинку або квартирі, щоб через неї ніхто не проходив. У загальній складності - це не прохідна, а віддалена кімната. Це необхідно для якості вашого сну. Припустимо, ваша спальня навпроти кухні, це загрожує тим, що всі, кому захочеться попити водички вночі або чого-небудь з'їсти, порушуватимуть ваш сон. Якщо квартира однокімнатна або просто з квадратурою приміщення туго, то достатньо просто відокремити частину кімнати гіпсокартонною стіною або яким-небудь іншим способом, наприклад, ширмою. Це створить зону для сну й додасть затишку вашому гніздечку.

Звичайно, вам заздалегідь потрібно подумати про стиль спальні. На сьогоднішній день існує багато стилів, найпоширеніші - класичний та рококо. Якщо спальня маленька, то потрібно подумати про те, що може візуально збільшити її, наприклад великі дзеркала, фотошпалери або просто шафа-купе з величезним дзеркалом.

Меблі підбирайте залежно від вибраного вами стилю. Найголовніший елемент спальні - це ліжко. Якщо раніше у всіх були однакові, то зараз можна заблукати в різноманітності. Звичайно, для класичної спальні характерно прямокутне ліжко, але ви можете не боятися зіпсувати інтер'єр круглим або овальним ліжком. У такому випадку, спальня стане неординарною та зовсім несхожою на інші. З розміром ліжка - тут вже ваше бажання, розмір варіює від простих односпальних до величезних двоспальних ліжок. Не забудьте й про правильний вибір матраца. Це важливо для здорового сну вашої родини й вас.

Серйозно поставтеся й до вибору решти меблів: тумбочок, комодів. Без них просто не обійтися. Вони надають затишок, а також комфорт вашій спальні. Правильно підібрані під ваш стиль, вони доповнять і прикрасять спальню.

І останній момент - це декор. Подушки, постільна білизна, покривало, повинні вписуватися в спальню. Картини за бажанням, дорогі серцю фото, розвішані в правильних місцях не завадять, а навпаки додадуть почуття свого, рідного гніздечка, в яке хочеться завжди повернутися.