​Ремонт квартири в Японському стилі

Японський стиль в інтер'єрі - етнічний напрямок ремонту та оздоблення квартир. Тема лаконічною, навіть минималистичной етніки зараз вкрай популярна, саме ці тенденції спостерігаються в тому ж Скандинавському стилі. І все ж Японський дизайн являє собою індивідуальне протягом, пронизане стриманим комфортом, ікебану і істинними японськими мотивами.

У чому ж особливості Японського стилю в інтер'єрі квартир? Як обивателю відрізнити дійсно Японську квартиру від просто етнічної? Розбираємося нижче!

Оригинальные обои для рабочего стола Вы можете скачать на сайте оир.моби абсолютно бесплатно.

Столик для традиційних японських чаювань

Філософія ремонту в Японському стилі

Вся естетика і філософія Японського стилю спрямована на естетика приміщення, через прості форми і стримані кольори простір тут розкривається по максимуму. Порядок, лаконічність, практичність, комфорт - все це властиво Японському інтер'єру квартири.

Для російської дійсності споконвічно японський пошук гармонії з собою і навколишнім світом часто виглядає незвично і незвично, в чомусь навіть екзотично. В цьому криється одне з багатьох достоїнств Японського дизайну: пафосний Бароко або стильний Хай-Тек народ так чи інакше побачив, а ось гармонійний Японський стиль викликає дійсно нові емоції.

Стилістика інтер'єру спрямована на людину, на допомогу йому в розумінні себе і своїх вчинків. Велику роль відіграють природні мотиви. Будучи близьким до мінімалізму, Японський стиль все ж відмінно вписується в сучасні реалії. Тут підтримують прагнення до комфорту, екологічним матеріалами, ергономіці, балансі кольору і світла.

Стримані кольори, органічне освітлення, натуральні фактури і живі рослини - природні атрибути Японського стилю

Японська стилістика давно переросла просто напрямок в оформленні, стаючи чимось на зразок філософської течії. Залишаючись вірним собі і своїм кореням, цей стиль не дивиться на всі боки і не звіряється з модними течіями, звеличуючи естетику простих речей і гармонію з собою.

Візуально будинку в азіатській стилістиці здаються створеними для сидячого і споглядає людини. Всі меблі тут низька, ніжки немов вкоротили або зовсім обрізали. Характери, наприклад, столики для чаювань з невеликими килимками з рогожки або зручними подушками навколо замість звичних стільців. Меблювання не залишає простору для фантазії, лише поле для думок і усвідомлення себе в просторі.

Якщо ви відчуваєте незрозумілу втому від великого міста, а високі технології викликають тільки бажання втекти подалі в ліс, то Японський ремонт - ваш ідеальний вибір. Тут ви знайдете свій світ, спокій і дзен, зможете нарешті перевести дух і з новими силами рости над собою минулим.