Самобутній дизайн кухні. Як створити?


При проектуванні інтер'єру найголовніше - це Ваше бажання самостійно проектувати інтер'єр. Чому?

1. Дизайнер інтер'єру або архітектор не знає Вас так добре, як Ви знаєте самі себе. Звичайно, дизайнери бувають різні: деякі легко можуть вгадати Ваші бажання, «зловити» Ваші емоції і відобразити їх в інтер'єрі.

Андреев Юрий - один из самых успешных предпринимателей современности, научит Вас правилам заработка денег!

2. Дизайнер інтер'єру або архітектор мають ту чи іншу притаманну їм рису, стиль, які, так чи інакше, позначаться на Вашому інтер'єрі.

3. «Я не вмію читати і писати. Чи не могли б Ви написати за мене? ». Може, настав час навчитися «читати і писати» і спробувати виразити себе, свою індивідуальність за допомогою деталей інтер'єру, елементів оздоблення та декору?

Проектування інтер'єру кухні може стати захоплюючим заняттям

Незалежно від Вашого улюбленого стилю і улюблених матеріалів обробки ми дозволимо собі дати Вам декілька порад, як самим створити оригінальний дизайн кухні, який відображав би Ваш самобутній стиль.

Знайдіть натхнення. Для створення оригінальної кухні необхідно натхнення, політ думки. Це може бути складно, якщо немає джерела натхнення. Перш за все, необхідно знайти те, чим Ви захоплюєтеся. Яка тема, який предмет можуть розбудити Ваші почуття, творчі сили? Для кожної людини це різні речі: твір мистецтва, кухонні плитка, спроектований дизайнером світильник, планування кухні або вид за вікном. Знайдіть це. Це може стати тією віссю, навколо якої буде крутитися створюваний Вами інтер'єр.

Проявляйте креативність у виборі оздоблювальних матеріалів. Фарбування стін і стель - це найбільш часто використовуваний спосіб обробки на кухні, але ж є й інші оздоблювальні матеріали, які здатні надати кухні оригінальність. Зустрітися з різноманітністю оздоблювальних матеріалів, деталей інтер'єру, аксесуарами і меблями. Різноманітні плитки для стін, камінь, дерев'яні деталі, малюнок на стінах могли б розширити можливості декорування кухні.

Творчий процес у кожної людини свій. Виберете своїх «учасників гри»: деталі, аксесуари, меблі, світильники Ви можете вибрати в магазинах будівельних і оздоблювальних матеріалів, в салонах інтер'єру або зробити самостійно. Розмістіть зразки, картинки так, як Вам хочеться. Подивіться, чи може картинка стати реальністю.

Підберіть кольори. Залежно від стилю інтер'єру Вашої кухні, Ви можете підібрати чисті, яскраві кольори або використовувати нейтральні, приглушені. Але незалежно від того, чи будуть дверки Ваших шафок яскравими, фурнітура глянсовою або матовою, чи будете Ви використовувати кольорові матеріали обробки, головне, щоб кухня відображала Вас і те, що Ви любите в житті.

Підберіть фактури. У проектуванні інтер'єрів поверхні матеріалів приділяється недостатня увага. Хоча фактура - це такий же інструмент вираження декору інтер'єру, як і колір матеріалу. Для того, щоб Вам це було легше зрозуміти, спробуйте уявити будь-який предмет, не звертаючи уваги на колір предмета, а зосередившись лише на поверхні, на те, який він на дотик: ніжний, грубий, глянсовий або матовий. Багато людей, вперше це уявивши, відкривають для себе фактуру як новий вимір.