Секрети популярності італійських меблів

Кухонні меблі, вироблені в Італії, є зразком світового рівня. Адже ця сфера промисловості вважається одним з найважливіших компонентів економіки. Італійська держава всілякими силами підтримує меблеву галузь. Завдяки цьому вона постійно розвивається та вдосконалюється. Сьогодні Італія вважається законодавицею мод. І це стосується не тільки одягу, але й меблів. Мільйони людей по всьому світу визнали якість, функціональність, естетичність і безпека її продукції.

В наше время деревянные изделия прочно вошли в нашу жизнь и уверенно удерживают лидирующие позиции, особенно в производстве мебели. А художественная Резьба по дереву подчеркнет индивидуальность и изысканный вкус, добавит красоты и уюта, наполнит дом теплом и живительной силой.

Секрети довговічності італійських меблів криються в особливостях технологій. Провідні компанії, що займаються виготовленням кухонних гарнітурів, контролюють кожен етап виробництва - починаючи від закупівлі матеріалів і створення проектів й закінчуючи складанням. Деревина відбирається дуже ретельно. Будь-які деталі, що містять вади, відбраковуються. Після хороші дошки проходять процес сушіння та обробки. Каркаси, зібрані з якісної деревини, відрізняються міцністю, вони не піддаються гниттю, цвілі й іншим зовнішнім негативним факторам.

Всі меблі з Італії мають оригінальний дизайн. Досконалість ліній складання, функціональних і декоративних елементів досягається завдяки спільній копіткій роботі дизайнерів, складальників, різьбярів, кравців, художників і архітекторів. Всі елементи продумуються ретельно з урахуванням норм і правил.

Асортимент кухонних гарнітурів вражає різноманітністю. Меблі представлені наступними стилями - класика й модерн. Перший варіант - традиційні форми, велика кількість різьблення, чудова обробка, дорогі тканини та інкрустації. Сучасні гарнітури відрізняються лаконічним, ергономічним і оригінальним зовнішнім виглядом. Обидва варіанти дивують споживачів ексклюзивністю й екстравагантністю.

Отже, основні переваги італійських кухонних меблів:

чудова якість, що виявляється в кожній, навіть найменш значимій деталі;

багатофункціональність всіх полиць і шухлядок;

безпека та екологічна чистота;

надійна й довговічна фурнітура;

ідеальний дизайн і бездоганність форм.

Щоб обзавестися справді якісними італійськими кухонними меблями, необхідно купувати їх у надійних компаній. Перед купівлею варто переконатися в наявності сертифікатів, що підтверджують якість та безпеку продукції.