​Штучний ставок на вашій ділянці

Все частіше люди приділяють увагу не тільки оформлення свого житла зсередини, але і оформлення присадибної ділянки. Ландшафтний дизайн - старовинне мистецтво, за допомогою якого на ділянці біля будинку можна створити справжній рай, де відпочиватиме вся ваша сім'я. Невід'ємним елементом будь-якого садового комплексу в ландшафтному дизайні є невеликий штучний ставок.

Недостатньо просто зробити посеред ділянки яму і заповнити її водою. Для того щоб створити декоративний ставок, необхідно запросити проектувальника, який допоможе вам вибрати конструкцію міні-водойми та спланує разом з вами будівельні роботи. Для початку робочі викопають котлован в обраному місці, а потім сконструюють гідроізоляцію. Гідроізоляція дуже важлива, оскільки штучний ставок, на відміну від природного, не має постійного припливу води, а значить, вода в ньому не повинна вбиратися в землю. Для цього і виконуються гідроізоляційні роботи. Якщо їх не зробити, вода з легкістю піде в землю, і ви залишитеся без ставка, з порожнім котлованом на ділянці. Хороша гідроізоляція допоможе підтримувати воду на постійному рівні, а також допоможе зберегти її чистою, без домішок.

Качественное женское белье Вы можете приобрести на сайте https://rosme.in.ua/ru/prods/1/zhenskoe_bele/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для гідроізоляції на дно і стінки котловану укладають спеціальну полімерну плівку, з'єднану в єдиний лист без отворів і щілин за допомогою будівельного фена. Для того щоб берега ставка не розмокали і не сповзали в воду, їх необхідно зміцнити - наприклад, за допомогою великих красивих каменів, що обрамляють водойму.

Зрозуміло, ставок не буде красивим, якщо просто залити плівку водою. Для декорування дна використовують крупний щебінь, гальку або крупний пісок, який можна замовити в будь-якій фірмі, що спеціалізується на ландшафтному дизайні. Тільки після того, як декоративні роботи на дні будуть завершені, ставок заповнюють водою.

-----

Старі вікна пішли в минуле - тепер тишу і тепло у вашому домі будуть зберігати сучасні склопакети. Дізнайтеся вартість склопакетів і замініть вікна у себе вдома - подаруйте собі комфорт, спокій і тишу.