Скляні двері - ознака відмінного смаку

Скляні двері - ознака відмінного смаку, які до того ж мають масу привабливих плюсів. Ще два століття тому жодній людині не могло навіть прийти в голову, що одного разу скло буде повсюдно використовуватися в будівництві. Це було засноване досить складним процесом виготовлення і навіть скляні вікна вважалися ознакою добробуту, адже таку розкіш могла собі дозволити далеко не кожна людина. Сьогодні ж скляні двері можна побачити практично на кожному кроці: в різних офісних будівлях, бізнес-центрах і навіть в індивідуальних дизайнерських проектах. Купити скляні двері при бажанні може кожен, оскільки технологічний розвиток не застиг на місці і процес отримання прозорих матеріалів високої міцності помітно спростився.

На даний момент можна виділити чотири основні категорії скляних дверей, сюди входять розсувні скляні двері, скляні душові двері, скляні міжкімнатні двері і скляні маятникові двері. Про кожну з цих категорій можно говорити окремо.

В наше время, хрупкие и воздушные на первый взгляд, стеклянные двери Киев придадут любому интерьеру шик, индивидуальность, легкость и создадут ощущение гармонии.

Приміром, розсувні двері виконують такі ж функціональні обов'язки, як і звичайні двері. Їх єдина відмінність полягає в економії простору. Справа в тому, що деякі приміщення відрізняються своєрідним плануванням, яке не передбачає установку звичайних орних дверей. Розсувні ж двері допоможуть не тільки заощадити квадратні метри, а й ефективно розділити простір на функціональні зони.

Згадуючи скляні душові двері в уяві, звичайно ж, спливає образ ванної кімнати. Такий елемент допоможе зробити будь-яке приміщення сучасним, стильним, світлим і просторим. Як правило, такі двері виготовляються з різноманітних функціональних елементів і можуть служити в якості доповнення до традиційної ванни або в якості її повноцінної заміни.

Скляні міжкімнатні двері - це особлива конструкція, яка, як правило, виготовляється з суцільноскляного полотна і встановлюється в дверну коробку. В основному вони бувають орними і володіють прекрасними звукоізоляційними властивостями. Це досягається за рахунок вакуумного простору, який утворюється між безпосереднім полотном і ущільнювачем.

Говорячи про скляні маятникові двері, слід згадати особливості їх установки, що не припускають наявність дверної коробки. Такі двері кріпляться безпосередньо на полотні, викликають відчуття візуальної легкості, відкритості, свіжості і прозорості приміщення, залучаючи всередину численних відвідувачів.