​Вінілові підлоги (ПВХ плитка)

Вам потрібно купити вологостійке покриття підлоги, але Вам не подобається звичайна текстура лінолеуму або дорожнеча наливної підлоги? Тоді Ваш зацікавить новий, революційний матеріал кварц-вінілова плитка. Так само її ще називають кварц-вінілові підлоги, вінілова плитка, вінілові підлоги, вініловий ламінат, кварц-вінілова плитка, плитка для підлоги, кварц вініловий ламінат, вологостійкі підлоги і т.д. Але все це один і той же високо якісний продукт, в його основі лежи: вініл, скловолокно, декор-фактурна плівка, трикомпонентний зносостійкий захисний шар.

У нашому інтернет магазині ви можете придбати вінілові підлоги за хорошими цінами від різних світових виробників.

Качественный виниловый пол купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні переваги кварц-вінілової плитки перед іншими покриттями для підлоги, в тому числі: ламінат, лінолеум, паркетна дошка, керамограніт і т.д.

100% вологостійкість ПВХ;

екологічність;

гіпоалергенність;

Високий рівень зносостійкості плитки (43 і 34 клас);

Антиковзання і антистатичність;

Температурний комфорт (по вінілових полам можна ходити босоніж);

ремонтопридатність;

Великий асортимент кольорових і фактурних рішень;

Ціна і Якість.

На сьогоднішній момент існує кілька типів вінілових підлог. Вони розрізняються за методом укладання:

Клейовий - це перший і самий популярний вид монтажу. Коли клей наноситься на підлогу, а вже потім до нього приклеюється плитка. Даний тип дає можливість створювати будь-які візерунки і комбінувати різні плитки між собою.

Замковий - це замок схожий з замком ламінату, як наслідок монтаж даного статі повністю ідентичний укладання ламінату. Для укладання вам буде потрібно канцелярський ніж, лінійка, рулетка.

Смарт-стрічка - це тип плитки в якому об'єдналися і клейовий і замковий. На плитку вже нанесений клей на заводі. При цьому плитки скріплюються один з одним як в замковому типі.

Гібридний - це замкові вінілові підлоги, але з композитним більш щільним нижнім шаром. Даний тип підлог можна укладати з підкладкою, що дає додаткову шумоізоляцію і теплоізоляцію.

Вибравши вінілові підлоги (кварц-вінілову плитку) для свого будинку, Ви залишитеся задоволені, так як вам не страшні: затоки від сусідів, потертості і погіршення зовнішнього вигляду в приміщеннях великої прохідності (коридор, кухня, офіс, заміський будинок і т.д. ) Купити вінілові підлоги можна в наших магазинах, ми допоможемо вам визначитися з покупкою квац-вінілових підлог.

Покрокова інструкція з укладання кварц-вінілового підлогового покриття з картинками:

Для клейовий типу;

Для замкової типу.