Варіанти дизайну інтерВаріанти дизайну інтерьера А зручно це, чи треба це саме тій людині, яка задумав візуально оновити будинок, через скільки йому набридне те нове, що пропонує вітчизняний ринок, - ці питання розглядають рідко, а найчастіше намагаються і йти від їх розгляду.

Сучасні тенденції


Сьогодні мода захлинаючись диктує орієнтацію на 3D-технології. Так, це супер. Так це круто. Але на який проміжок часу людини все це зможе радувати?

Як і гідроізоляція від Гидроизоляция

, яка виконується на високому рівні, так і інтер'єр важливі для створення комфорту. Ось, наприклад, сподобалася людині художньо виконана 3D плитка. Наприклад, в салатних і темно-зелених тонах, з бамбуком. Вартість однієї такої плитки становить 100 доларів. Як довго людини буде радувати, наприклад, ванна кімната, повністю обкладена такою плиткою, враховуючи те, скільки він на це задоволення витратить? Ось.

Варіанти дизайну інтерьераВаріанти дизайну інтер'єру


Фактура і колір в інтер'єрі


Далі. Наскільки необхідно людині створювати навколо себе такий насичений, об'ємний і яскравий світ? Де відпочивати очам? Де думати? Насправді, якщо людина хоча б більш-менш намагається бути гнучким, йому необхідно витрачати масу часу на обдумування, обігрування ситуацій, а для цього потрібні спокійні тональності, незакінчені малюнки поверхні, які залишають місце для фантазії.

Як показує практика, з появою нових технологій технології попередні стають дешевшими. Чудово! Замовте собі індивідуальну добірку всього того, що хотілося, але на що не вистачало коштів.

Варіанти дизайну інтерьераНапрімер, хочеться яскраву кухню? Добре! Можна замовити миються звичайні шпалери з будь сподобалася текстурою, за якими, як людині заманеться, йтимуть насичені червоні і сині вертикальні смуги. Круто? Безсумнівно. Причому, саме для людини. Це його індивідуальність, його простір, в якому йому комфортно.

Додати ідеально білу меблі та ідеально білий кахель - все, крутіше нікуди! Око відпочиває, колір кухні піднімає настрій, біла плитка створює обсяг, а на всьому цьому фоні можна до нескінченності змінювати колір скатертин та кольору приготованих страв. Білий ноутбук впишеться в інтер'єр і зовсім ідеально.

На такій кухні приємно і пити чай, і зустрічати гостей. Вона не заважає людині думати, а білі пластикові вікна абсолютно природно з'єднують людини з справжньою природою за його вікном.