Вартість Каркасного будинки без обробки

Готовий каркасний будинок під ключ

«Елітбрус» - це динамічно розвивається будівельна компанія, яка пропонує будівництво дерев'яних будинків і каркасні будинки «під ключ».Казань, як і багато інші великі міста, це місто з прискореним ритмом життя.Люди протягом дня вирішують безліч питань, виїжджають на зустрічі, ходять на збори і відвідують спортзали.Саме в такому підчас скаженому ритмі необхідний повноцінний відпочинок ввечері і по вихідних у власному будинку.Якщо Вам пощастило стати володарем земельної ділянки, каркасні будинки «під ключ» - це те, що Вам потрібно.Якщо ж Ви поки тільки мрієте про власний заміському будинку, ми можемо запропонувати Вам ділянки під будівництво в Казані.

 

Будівництво karkasnyh будинок "під ключ" є основним видом будівництва в США, Німеччині та Скандинавії провів багато років.Вартість каркасного будинку цілком прийнятна, а витрати на його утримання мінімальні.

 

Технологія будівництва

 

Стіни каркасного будинку - це якийсь сендвіч з утеплювачем всередині.Ціна каркасного будинку «під ключ» дуже сильно залежить від цієї «начинки» сендвіча.Утеплювачем можуть бути наступні матеріали:

 
     
  • «Ековата»;
  •  
  • Мінеральна вата;
  •  
  • Пінополіуретан;
  •  
  • Піно.
  •  
 

Зовнішні стіни будинку обшиваються спеціальними плитами, після чого відбувається обробка фасаду.На вартість каркасного будинку впливає і спосіб його обробки - це може бути сайдинг, штукатурка, панелі або дерево.Найбільш вдалим вибором буде дерево, так як воно має ряд корисних властивостей і має прекрасні технічні характеристики.

Возможно вам понравится

Блок-Хаус & Nbsp; & mdash; & nbsp; Уфимские Вести
Використання такого оздоблювального матеріалу всередині приміщень замінює звичайну вагонку... Але, внаслідок обробки стін вузьким дерев'яним Блок Хаусом, будинок здається дуже затишним і теплим... Дуже часто використовується для обробки фасаду при каркасному житловому будівництві.

ТДСК побудує в Зелених Горках не менше 12 багатоповерхових будинків & Nbsp; & mdash; & NBSP; НІА Томськ
Отримати novšestv - загальні приміщення з ulučšennoj обробки, érgonomičnye Free-план uveličennoj площі (в квартирі Там немає ферми стіна), привабливий архітектурну форму.«Каскади» - не єдина гордість Зелених Горок.