Використання блок-контейнерів на будівництві

У наші дні галузь будівельних технологій вже давно стала однією з найрозвиненіших і затребуваних у світі. Навіть у часи кризи будівельна діяльність не припиняється ні на хвилину.

Для правильного функціонування будівельної фірми в першу чергу необхідно задуматися про те, де знайти приміщення для житла під будмайданчики. Безумовно, ніхто не перешкоджає вам у спорудженні власного, але, повірте, це шалено довго й дорого. Оренда чужого приміщення, на жаль, також не вихід із ситуації (все з тих же причин). Оптимальне рішення виниклої проблеми - блок-контейнери. Побудувавши блок-контейнер одного разу, після використання на свойому будмайданчику його можна вигідно продати чи здати в оренду. Термін служби блок-модульних систем - не менше двадцяти років.

На данный момент одним из самых эффективных и наиболее дешевых способов доставки грузов из других стран и в обратном направлении являются перевозки морским путем. Компания «Inter Trans Logistics» выполняет Международные морские перевозки, которые обладают несомненным преимуществом среди других видов грузоперевозок, надежно, выгодно, комфортно, на высоком профессиональном уровне.

Габарити виробу цілком дозволяють здійснювати доставку до місця використання за допомогою автомобільного транспорту. Ситуацій, при яких може стати в нагоді блок-контейнер, безліч. Ви можете використовувати будову в якості прибудови на дачі, розмістити в ньому своїх робітників на будівельних майданчиках, бюджетних відпочиваючих, стане в нагоді як склад для зберігання обладнання. Блок-контейнер неймовірно зручний і практичний. Він має високу міцність, успішно експлуатується в будь-якому кліматі, при температурі (від мінус 50 ° до плюс 50 ° С). Сильні пориви вітру також не заподіють вам незручностей.

Прогрес не стоїть на місці. Сьогодні блок-контейнери створюються тільки за допомогою сучасних технологій і компонентів, завдяки чому вироби повністю відповідають санітарним нормам не тільки для житлових будинків, але й для об'єктів громадського харчування, шкіл і лікарень. Блок-модульні системи абсолютно пожежостійкі й пожежобезпечні, але при цьому, ще додатково оснащуються первинними засобами пожежогасіння. Оббивку всередині приміщення Ви можете вибрати на свій смак і колір, адже асортимент досить широкий: плити ДВП, ДВПО, панелі МДФ, ПВХ, вагонка, а також ЛДСП. Але, на наш погляд, більш зручний варіант обробки стін і стелі - прошивка за допомогою панелей вагонки.