Внутрішня Оздоблення Каркасного Будинки Фото

Внутренняя отделка каркасного дома Внутрішнє оздоблення каркасного будинку - це одина із самих довгих і кропітких робіт.Стіни, стелі, пристрій чорнової підлоги, утеплення будинку, установка дверей, підвіконь, монтаж сходів на 2-ий поверх, горищних сходів, вирівнювання перекриттів, пристрій електро розводки, установка плінтусів, куточків і багато, багато іншого.Все це вимагає часу і грунтовного підходу.

 

Зараз наш будинок являє голі каркасні стіни, обшиті з зовнішнього боку як показано на фотографії нижче:

 

Перш за все утеплюємо всі стіни в 2-а, 3-и або більше шарів.Загальна товщина шарів утеплювача залежить від ваших стійок каркаса. Внутренняя отделка дома: утепление стен Для цілорічного проживання в каркасному будинку, шар утеплювача краще робити не менш 15 см.(Докладно про те як утеплювати будинок). Після утеплення необхідно з внутрішньої сторони каркаса натягнути плівку пароізоляції.Це дуже важливий і відповідальний момент. Якщо ви довірили цю роботу найманим будівельникам, обов'язково перевіряйте цей етап роботи.Плівка пароізоляції служить бар'єром, що обмежує потрапляння теплого насиченого вологою повітря всередину стіни, тобишь в утеплювач. внутренняя отделка дома Погано зроблений шар пароізоляції, з порізами або з маленьким нахлестом, проявлять себе першою ж взимку.Зустрічаючись в утеплювачі холодний і тепле повітря утворюють краплі води, які надовго осядуть у вашому утеплювачі.Тим самим запустивши процес псування теплоізоляційного матеріалу і стійок каркаса.Будьте уважні і не прінебрігайте цієї важливою процедурою.

 

Після того, як плівка пароізоляції натягнута за допомогою будівельного степлера, можемо приступати до чистової внутрішньої обробки будинку.Ми почали обробку з другого поверху. Так як летить багато сміття на перший поверх в процесі роботи на другому.Спочатку обшивають стіни і горище даху, потім спустилися на перший поверх.Підлоги і перекриття робимо в останню чергу.

 

Чистова внутрішня обробка будинку

 

В якості внутрішньої обробки вибрали імітацію бруса шириною 145 мм, товщиною 19 мм.Вартість такої дошки склала 260-270 рублів за 1 шт. (Дошка 6 метрів, клас А, вологодська) Кріпили дошки на фінішні цвяхи 6 см, але в деяких місцях забивали гвинтові оцинковані цвяхи 6 см, щоб кріплення було надійним.Особливо в мансардного даху як на фотографії нижче, використання тільки фінішних цвяхів явно позначиться і дошки відійдуть від крокв.

Возможно вам понравится

Внутрішнє оздоблення будинку - слайд
Внутрішнє оздоблення будинку - слайд
Внутрішня Оздоблення Будинків З Сип
Внутрішня Оздоблення Будинків З Сип
Внутрішнє оздоблення будинку з
Внутрішнє оздоблення будинку з
Внутрішнє оздоблення будинку
Внутрішнє оздоблення будинку

В Україні розпочали проект OptimaHouse & Nbsp; & mdash; & NBSP; Мета (прес-реліз)
Головна будується karkasnoj технології (дерев'яний каркас тюремних виробників з teploizolâcionnymi materialami всередині), Будівництво використовуються сучасні будівельні матеріали, обладнання та споруди - наприклад, тепло-і звукоізоляція ISOVER, Гіпсокартон Гіпсокартон,..