Як вибрати міжкімнатні дверіЗазвичай, споживачі, які не володіють тонкощами ремонту, не знають, як вибрати міжкімнатні двері і вибирають їх лише покладаючись на їх зовнішній вигляд або обробку.З вибором дверей вам поможуть у http://www.dvernik-kiev.com.ua/ . Однак, це не єдині фактори, які повинні прийматися до уваги. Треба брати до уваги технологіям виготовлення і якість використовуваних матеріалів. Найпопулярнішими і затребуваними є наступні види дверей - щитові, пустотілі, виконані з комбінованих матеріалів, а також з масиву.

як вибрати міжкімнатні двері

Природно, що коли вам будуть потрібні самі довговічні двері, то потрібно придивлятися до дверей з масиву дерева. Дешеві міжкімнатні двері з дерева можна знайти з ясена, бука або дуба. У них достатньо великий термін експлуатації і протягом усього терміну служби вони володіють відмінним зовнішнім виглядом. Однак під час їх установки потрібно знати, що використання повинно вестися при дотриманні певних умов - дотримуватися певна вологість, проводити профілактику, підтримувати постійну температуру без стрибків. Природно набувати дверей з масиву потрібно лише у професійних деревообробників. Однак не у всіх виробників можна підібрати досить недорогі двері, зазвичай вони коштують дорого.

Як вибрати міжкімнатні двері

Зараз основна маса міжкімнатних дверей на російському ринку представлена комбінованими матеріалами. Вони виготовляються з шпони, ДСП і МДВ. Процедура виготовлення зазвичай копітка і складна. Дерево розпилюють за допомогою спеціального обладнання на дошки і бруси. Після цього здійснюється сушка. Після того, як вологість деревини досягне 7-8% заготовки підлягати очищенню від дефектів і сучків, а після цього починають стикувати з іншими елементами, при цьому зістиковані елементи повинні володіти різною спрямованістю волокон. Саме завдяки цій технології можна досягти найбільшої надійності і виключити саму можливість отримання викривленої двері. Після проведення подібних процедур двері підлягають грунтовці, шліфовці і покриттю шпоном. Двері будуть служити досить тривалий час і будуть коштує не дуже дорого.

Щитові двері будуть коштує дешевше всіх. Вони являють собою склеєні листи МДФ між собою і покриті фінішної плівкою і шпоном. Зазвичай вони не мають ні хорошу звукоізоляцію, ні тривалий термін служби, ні відмінним зовнішнім естетичним виглядом. Але вони мають невисоку ціну, завдяки чому теж досить популярні на ринку.