Яркие обои: советы к применению и кейтеринг обслуживание

На сегодняшний день большой популярностью пользуется очень удобная и изысканная услуга кейтеринг обслуживание, которая достаточно доступна как для компаний, так и для частных лиц. Выездной кейтеринг предлагает довольно широкий спектр услуг - пикники, банкеты, свадьбы, юбилеи, корпоративы и много других праздников исходя из пожеланий и бюджета заказчика.

Внести в життя яскраві фарби просто - достатньо поклеїти в приміщенні кольорові шпалери. Однак багато хто боїться помилитися з вибором відтінку. Так і виникає питання: чи не набридне через кілька днів малинове забарвлення або строкате покриття стін в квіточку?

Навіть класичний стиль вітає використання незвичайних шпалер. Адже вони додадуть обстановці свіжості та цікавого звучання. Приклад - картатий малюнок або смужки різних тонів. Кімната в англійському стилі вітає дует сірого та жовтого. Підійде також об'єднання синього й сірого. Це доповнить архітектурну суворість. Не забувайте про яскраві деталі - наприклад, штори або подушки для дивану.

Такі шпалери будуть доречні в будь-якій кімнаті - спальні, дитячій, залі. Наприклад, можна відтворити «атмосферу Англії» на кухні, зробивши вибір на користь квіткових шпалер. У приміщенні відразу оселиться «літо». Особливо, якщо оформити простір зеленню. Це виглядає сміливо, свіжо й дуже красиво. Подібним чином можна перетворити й вітальню. Якщо в кімнаті багато сонячного світла, виникне відчуття теплоти.

Дехто вважає за краще текстиль глибоких відтінків - бордового або темно-зеленого, з геометричним малюнком. Такий підхід нерідко використовується в готелях, завдяки чому створюється розслаблююча атмосфера для гостей. Індивідуальність інтер'єру надають штори, які об'єднують за кольором з декоративними подушками.

Не забувайте про фактури й візерунки. Але тут потрібно діяти обережно, інакше є ризик перевантажити кімнату. Приміром, в обробці присутній складний геометричний малюнок. Тоді повторити його варто лише незначно й тільки в деяких невеликих елементах. Якщо шпалери підбираються яскраві, то меблі, навпаки, повинні відрізнятися спокійним відтінком. І, навпаки, якщо використані бежеві кольори інтер'єрного покриття, варто зробити акцент на дивані та кріслах.

Ще одне важливе питання - поєднання яскравих кольорів один з одним. У цьому допоможуть спеціальні палітри «дружби» відтінків - їх можна знайти в інтернеті. Важливо, щоб в кімнаті були присутні 2-3 основних кольори. Решта повинні бути відтінками вже існуючих.

Допоможе завершити створення інтер'єру гра світла. Сучасні пристрої допомагають створювати різне освітлення й змінювати його в залежності від часу доби. Наприклад, можна використовувати лампу, бра, точкове світло. Увечері невимушену атмосферу можуть створити світлодіодні стрічки. Яскравого світла в обстановці боятися не варто, але потрібно використовувати його акуратно.